Subskrypcja Viaplay znacznie drożeje!

viaplay

Już za kilka dni będziemy świętować pierwszy rok istnienia Viaplay w Polsce. Z tej okazji dostawca szykuje… podwyżkę subskrypcji.

Viaplay mocno podrożeje

Dla niektórych Viaplay może kojarzyć się z dostępem do wydarzeń sportowych. Dla innych natomiast jest to furtka do skandynawskiego, wyjątkowego kina. Tak czy owak, Viaplay to po prostu dostawca treści podobny do Disney+, Netflix czy HBO Max. I jak się okazuje, subskrypcja znacznie podrożeje.

Subskrypcja Viaplay od początku kosztuje 34 złotych, co jest całkiem przyzwoitą wartością. Jednak od 1 marca 2023 cena abonamentu będzie większa i finalnie ma kosztować 55 złotych za każdy miesiąc.

Każdy, kto zasubskrybuje ten pakiet, do 28.02.2023 r. płaci 34 zł/mies. Od 1.03.2023 r. w Twojej subskrypcji automatycznie zostanie zastosowana stawka 55 zł/mies. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Viaplay

Jest to naprawdę wysoka kwota – porównywalna z najwyższymi pakietami Netflixa i w porównaniu do Disney+ czy HBO Max to jest wręcz odlot. Tym bardziej, że Viaplay wcale nie przoduje w dostępie do najciekawszych materiałów.

Opcją ominięcia podwyżki jest wykupienie subskrypcji na rok w dniu 31 grudnia 2022 roku. Wtedy to jeden miesiąc będzie kosztować 33,25 złotych. To jednocześnie będzie też ostatni dzień, kiedy taka cena rocznego abonamentu będzie obowiązywać.

Źródło: Viaplay

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!