Świąteczny poradnik zakupowy 2023 – dla partnera

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - dla partnera

Véritable Exky Classic

Cena: 489 zł

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - dla partnera

Véritable Exky Classic to kompaktowy, inteligentny ogród wewnętrzny, który umożliwia łatwe uprawianie ziół i warzyw w kuchni. Jest samowystarczalny i dba o twoje rośliny, zapewniając świeże plony przez cały rok. Jego elegancki design sprawia, że pasuje do każdej kuchni. 

Kup produkt w sklepie Komputronik!

Deerma KZ100

Cena: 288 zł

DEERMA KZ100 Air Fryer to frytkownica beztłuszczowa, która umożliwia przygotowanie smacznych i zdrowych potraw bez konieczności smażenia na głębokim tłuszczu. Urządzenie oferuje zaawansowaną technologię cyrkulacji gorącego powietrza, regulację czasu i temperatury, a także różne tryby gotowania. Jest praktyczna, łatwa w czyszczeniu i ma pojemność 3l.

Kup produkt w sklepie Komputronik!

SAMSUNG Galaxy TAB S9+ 5G

Cena: 5849 zł

Samsung Galaxy Tab S9+ 5G to nowoczesny tablet z mocnym procesorem Snapdragon i obsługą 5G. Urządzenie oferuje wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 12.4 cali, adaptacyjną częstotliwość odświeżania 120 Hz, HDR10+ i Dolby Vision. Dodatkowo, tablet można obsługiwać rysikiem S Pen.

Kup produkt!

Samsung Galaxy S23

Cena: 3999 zł

Samsung Galaxy S23 to smartfon wyposażony w najnowszy chipset Snapdragon 8 Gen 2, który zapewnia doskonałą wydajność. Posiada jasny i żywy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o przekątnej 6,1 cala oraz baterię o pojemności 3900 mAh. Aparat o rozdzielczości 50 MP, wspomagany przez obiektyw teleobiektywowy 10 MP i ultra szerokokątny 12 MP, umożliwia robienie wyraźnych zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych.

Kup produkt!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!