Świąteczny poradnik zakupowy 2023 – Do 200 zł

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - Do 200 zł

Co możemy kupić bliskiemu mając w budżecie 200 zł? Technologicznych pomysłów jest naprawdę wiele, a to tylko kilka z nich!

Green Cell GC PowerPlay 20

Cena: 149,90 zł

Świetny powerbank, którego polecam osobiście jako użytkownik tego modelu. Naładujemy nim nawet 3 urządzenia jednocześnie, a w tym samym czasie możemy ładować samego powerbanku. Pojemność tego modelu to 20000 mAh, mamy tu obsługę technologii takich jak Quick Charge 3.0 czy Power Delivery.

Kup produkt w sklepie Komputronik!

Baseus Milky Way z ładowarką indukcyjną Qi 15W

Cena: 129,99 zł

Osoba, której robimy prezent jest kierowcą i posiada smartfon z obsługą ładowania indukcyjnego? Dobrym pomysłem może być samochodowy uchwyt z ładowarką indukcyjną Qi, która ładuje z mocą 15 W.

Kup produkt w sklepie Komputronik!

Mysz pionowa Delux M618 Mini

Cena: około 120 zł

Mysz pionowa cechuje się ergonomicznym kształtem, który pozwala jeszcze bezpieczniej i bardziej zdrowo korzystać z komputera. Taka właśnie jest mysz Delux, która dodatkowo jest bezprzewodowa, co znacznie zwiększa wygodę.

Kup produkt!

Samsung BAR Plus 256 GB USB 3.1 Champaign Silver

Cena: 145,25 zł

Szybki i pojemny pendrive USB A 3.1 od Samsunga to praktyczny dodatek do każdego pęku kluczy. Sam posiadam wersję 128 GB, którą wykorzystuję jako przenośny dysk z zainstalowanym Linuxem i sprawdza się przy tym bardzo dobrze.

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - Do 200 zł

Kup produkt w sklepie Komputronik!

Security Key NFC by Yubico

Cena: 169,90 zł

Zabezpieczenia w postaci weryfikacji wieloetapowej potrafią być momentami irytujące gdy jesteśmy w pośpiechu. A poleganie na jednym haśle do wielu kont też nie jest dobrym pomysłem. Pomocne okazują się być klucze zabezpieczeń od Yubico, które wystarczy podłączyć do portu USB, aby weryfikacja przeszła szybko i wygodnie.

Świąteczny poradnik zakupowy 2023 - Do 200 zł

Kup produkt w sklepie Komputronik!

Folie ochronne MyScreen

Cena: Do 200 zł

Folia ochronna to akcesorium, które może wydawać się zbędne, ale w rzeczywistości ma ogromny wpływ na zachowanie naszego sprzętu w dobrym stanie, a także chroni go przed uszkodzeniami. Folią warto zabezpieczać różne nawierzchnie, w tym ekrany smartfonów czy tabletów.

Kup folię MyScreen dla ekranu Tesli

Kup szkło ochronne Impact GLASS

Kup folię ochronną antiSPY

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!