Święta to czas promocji i z tego powodu Samsung chce oddawać do 500 zł

samsung promo 500

Święta coraz bliżej, więc sklepy zaczynają kusić rozmaitymi promocjami. Nie inaczej robi Samsung, który za kupno jednego ze swoich flagowców odda nawet 500 zł w gotówce.

Samsung oddaje pieniądze

Niczym Święty Mikołaj koreański producent chce obdarować swoich klientów zwrotami pieniędzy. W zależności od tego, na jaki model telefonu się skusicie, możecie otrzymać od 300 zł do 500 zł zwrotu do wypłaty w bankomacie. Trzeba przyznać, że promocja całkiem ciekawa, szczególnie, że wielu producentów woli takie wypłaty robić w formie voucherów lub gratisów.

samsung promo 500Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej akcji?

Zbyt wielu wymagań nie ma. Do 18 listopada trzeba kupić jeden z telefonów Samsunga objętych promocją:

  • Galaxy Note 9
  • Galaxy S9 / S9+
  • Galaxy A7
  • Galaxy S8 / S8+

A następnie uruchom telefon z aktywną kartą SIM do 22 listopada na co najmniej 5 minut. Następnie należy zalogować się do konta Samsung i w aplikacji Samsung Members, po 14 dniach kliknąć w “Korzyści”, a następnie “Odbierz swój kod”, z którym należy udać się do bankomatu EuroNet, by wypłacić pieniądze. Nie można jednak o tym zapomnieć, gdyż baner umożliwiający odebranie kodu wyświetlany będzie maksymalnie do 16 grudnia.

Trzeba przyznać, że oferta jest dość interesująca – zwrot 500 zł w przypadku telefonu kosztujące 2335 zł jest dość kuszącą opcją. Szczególnie, że ubiegłoroczny flagowiec (Galaxy S8) swoją ceną schodzi wtedy poniżej 2000 zł, a wciąż wydajnością i możliwościami może konkurować z tegorocznymi, tańszymi konkurentami. Ewentualnie odzyskanie 300 zł przy zakupie testowanego przez nas właśnie Galaxy A7, którego cena wynosi aktualnie 1648 zł. Osobiście jednak skusiłbym się raczej ku flagowemu urządzeniu…

Co myślicie o nowej promocji Samsunga? Czy takie akcje do Was przemawiają? A może ktoś zdecyduje się na zakupy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!