Strona główna Promocje Święta to czas promocji i z tego powodu Samsung chce oddawać do...

Święta to czas promocji i z tego powodu Samsung chce oddawać do 500 zł

-

Święta coraz bliżej, więc sklepy zaczynają kusić rozmaitymi promocjami. Nie inaczej robi Samsung, który za kupno jednego ze swoich flagowców odda nawet 500 zł w gotówce.

Samsung oddaje pieniądze

Niczym Święty Mikołaj koreański producent chce obdarować swoich klientów zwrotami pieniędzy. W zależności od tego, na jaki model telefonu się skusicie, możecie otrzymać od 300 zł do 500 zł zwrotu do wypłaty w bankomacie. Trzeba przyznać, że promocja całkiem ciekawa, szczególnie, że wielu producentów woli takie wypłaty robić w formie voucherów lub gratisów.

samsung promo 500Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej akcji?

Zbyt wielu wymagań nie ma. Do 18 listopada trzeba kupić jeden z telefonów Samsunga objętych promocją:

  • Galaxy Note 9
  • Galaxy S9 / S9+
  • Galaxy A7
  • Galaxy S8 / S8+

A następnie uruchom telefon z aktywną kartą SIM do 22 listopada na co najmniej 5 minut. Następnie należy zalogować się do konta Samsung i w aplikacji Samsung Members, po 14 dniach kliknąć w „Korzyści”, a następnie „Odbierz swój kod”, z którym należy udać się do bankomatu EuroNet, by wypłacić pieniądze. Nie można jednak o tym zapomnieć, gdyż baner umożliwiający odebranie kodu wyświetlany będzie maksymalnie do 16 grudnia.

Trzeba przyznać, że oferta jest dość interesująca – zwrot 500 zł w przypadku telefonu kosztujące 2335 zł jest dość kuszącą opcją. Szczególnie, że ubiegłoroczny flagowiec (Galaxy S8) swoją ceną schodzi wtedy poniżej 2000 zł, a wciąż wydajnością i możliwościami może konkurować z tegorocznymi, tańszymi konkurentami. Ewentualnie odzyskanie 300 zł przy zakupie testowanego przez nas właśnie Galaxy A7, którego cena wynosi aktualnie 1648 zł. Osobiście jednak skusiłbym się raczej ku flagowemu urządzeniu…

Co myślicie o nowej promocji Samsunga? Czy takie akcje do Was przemawiają? A może ktoś zdecyduje się na zakupy?

ŹródłoSamsung

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej