Świetna promocja Tidal… i to nie tylko dla nowych użytkowników

Tidal

W ostatnim roku pojawiło się sporo promocji na kupno abonamentu Tidal. Jeśli nie wiecie, jest to serwis umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej i bezstratnej jakości. Być może do tej pory próbowaliście już Tidala i chcielibyście wrócić? To idealna okazja, ponieważ serwis przygotował genialne promocje.

TIDAL NA 90 DNI W PROMOCJI DLA NOWYCH, JAK I DLA OBECNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Aby skorzystać z okazji, należy wejść na >tę stronę< i zarejestrować się w usłudze (chyba, że już ma się już konto, wtedy wystarczy się zalogować). Następnie trzeba uruchomić subskrypcję Premium/HiFi wybierając nasz sposób płatności, np. kartę płatniczą. Promocyjna cena wersji Premium na 90 dni to 3 złote, a wersji HiFi na 90 dni to 6 złotych. Warto również zaznaczyć, że z promocji mogą skorzystać nowi, ale również już wcześniej korzystający z premium obecni użytkownicy. Sam, posiadając konto, na którym wcześniej miałem subskrypcję, ale już ona wygasła, wykupiłem ponownie w cenie promocyjnej program HiFi. Po minięciu 90 dni usługa automatycznie pobierze środki z Waszego konta (19,99/39,99 PLN). Aby tego uniknąć należy anulować subskrypcję. Chyba, że Tidal tak bardzo Wam się spodoba, że będziecie chcieli z niego dalej korzystać.

Świetna promocja Tidal... i to nie tylko dla nowych użytkowników

Może cena nie jest tak niska, jak w poprzednich promocjach, które opisywaliśmy na naszym portalu, ale nie trzeba tym razem być nowym użytkownikiem. Ciesze się, że Tidal pomyślał też o byłych subskrybentach.

Korzystacie z usług streamingowych? Wykupujecie konto Premium? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!