Strona główna Aktualności T757 LTE czyli pierwszy tablet z LTE firmy NAVITEL

T757 LTE czyli pierwszy tablet z LTE firmy NAVITEL

-

Firma NAVITEL wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt. Model T757 LTE to połączenie klasycznego tabletu oraz nawigacji samochodowej. Sprzęt ten trafia także do sprzedaży w naszym kraju!

NAVITEL T757 LTE

Urządzenie jest bezpośrednim następcą modelu T700 3G. Sprzedaż ma rozpocząć się jeszcze w pierwszej połowie lutego tego roku. Sugerowana cena nowości firmy NAVITEL wynosi 499 zł. Za kwotę tę otrzymamy, oprócz samego NAVITELa T757 LTE, uchwyt samochodowy, podstawkę, ładowarkę samochodową 12/24 V, ładowarkę sieciową, kabel micro USB, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

navitel t757 lte (4)

Sprzęt ten pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. To sprawia, że jesteśmy w stanie zainstalować praktycznie każdą aplikację znajdującą się w Sklepie Play. Tym samym wystarczy chwila aby zamienić nawigację w pełnoprawny tablet z dostępem do internetu w praktycznie każdym miejscu na świecie (jeśli korzystamy z karty SIM). Oczywiście nie zabrakło łączności GPS i GLONASS. Na froncie znajdziemy 7-calowy ekran typu IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Producent deklaruje, że obraz jest całkowicie przejrzysty i ostry niezależnie od ustawień tabletu i tego pod jakim kątem na niego patrzymy. NAVITEL T575 LTE został wyposażony w moduły LTE, Bluetooth oraz Wi-Fi. Co ciekawe sprzęt obsługuje nie jedną, a dwie karty SIM, a co więcej posiada także dodatkowy slot na karty pamięci o pojemności do 128 GB. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 2 GB RAM-u.

navitel t757 lte (2)

Urządzenie zawiera fabrycznie zainstalowane oprogramowanie NAVITEL Navigator. Aplikacja, która działa także w trybie offline oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne – ostrzeżenia przed fotoradarami, wybór trzech alternatywnych tras oraz wyszukiwarkę punktów POI. W cenie otrzymujemy dostęp do szczegółowych map 47 krajów Europy z dożywotnią i całkowicie darmową aktualizacją. Jeśli jednak NAVITEL Navigator nie przypadłby nam do gustu możemy zainstalować dowolną inną aplikację z mapami pracującą na urządzeniach z Androidem.

navitel t757 lte (1)

Co myślicie o NAVITEL T757 LTE? Korzystacie z nawigacji czy wykorzystujecie do tego smartfon? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej