Tablet OnePlus Pad nadchodzi!

Tablet OnePlus Pad nadchodzi!

Na tablet marki OnePlus czekaliśmy od dawna – zresztą podobnie było z innymi kategoriami produktowymi. I jak się okazuje, OnePlus Pad nadchodzi ogromnymi krokami!

OnePlus Pad wycieka

Już na wydarzeniu 7 lutego OnePlus pokaże masę nowości. Mowa tu chociażby o OnePlusie 11, słuchawkach OnePlus Buds Pro 2 czy OnePlusie 11R. No i do tej listy możemy dopisać tablet.

Najpierw pojawiła się grafika z produktami, które to zostaną pokazane, a te “stały” na podstawie przypominającej tablet. Chwilę później wyciekły rendery produktu OnePlus Pad. Te jednak nie są zbyt wyraźne i pokazują produkt w ogromnym zaciemnieniu. Możemy jednak domyślić się, że ekran prawdopodobnie będzie miał 11,6 cala, a ramki wokół ekranu będą niewielkie.

Ciekawie wygląda tył sprzętu. Otóż kamery znajdują się nie w rogu, jak to jest w iPadach, a na środku górnej ramki, co powinno pomóc w robieniu zdjęć oraz nagrywaniu filmów. Poza tym, nie wiemy wiele. Obstawiam, że OnePlus Pad będzie celował w półkę cenową podobną do iPada Air. Możemy więc oczekiwać wysokiej wydajności, może na poziomie układu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 lub 888+.

Więcej dowiemy się tuż przed wydarzeniem (o ile będą wycieki) lub na samej premierze. Z całą pewnością będzie to jeden z ciekawszych tabletów na rynku, a przynajmniej wyróżniający się na tle nudnej konkurencji.

Źródło: Android Police, OnLeaks

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!