Tajemniczy smartfon Realme z Qualcomm Snapdragonem 865 odnaleziony w AnTuTu!

Tajemniczy smartfon Realme z Qualcomm Snapdragonem 865 odnaleziony w AnTuTu!

Pierwszy kwartał jest okresem, w którym większość producentów zaprezentuje światu swoje flagowce. Wśród nich możemy znaleźć także Realme. Nadchodząca nowość chińskiego producenta została odnaleziona właśnie w AnTuTu. Smartfon o nazwie kodowej RMX2071 osiągnął wynik, którego do tej pory jeszcze nie widzieliśmy!

Flagowiec Realme bliżej niż myśleliśmy?

Oczywiście samo AnTuTu nie przynosi nam zbyt wiele informacji na temat nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka. Niemniej jednak początek tego roku przyniósł nam premierę modelu Realme X50. I wiele wskazuje na to, że smartfon, który teraz pojawił się w AnTuTu to jego mocniejsza wersja czyli Realme X50 Pro. Chiński producent potwierdził już swoją obecność na targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie i bardzo możliwe, że właśnie tam odbędzie się premiera nowego sprzętu. Oczywiście sama firma nie ujawniła na ten temat jakichkolwiek informacji, a co za tym idzie informacje te musimy traktować z lekkim przymrużeniem oka.

Tajemniczy smartfon Realme z Qualcomm Snapdragonem 865 odnaleziony w AnTuTu!

Niemniej jednak nadchodząca nowość Realme osiągnęła w AnTuTu 574985 punktów czyli najwyższy z dotychczasowych wyników. Wszystko za sprawą najmocniejszego w androidowym świecie procesora czyli Qualcomm Snapdragona 865. Oczywiście w teście benchmarkowym mógł zostać wykorzystany sprzęt specjalnie pod ten test przygotowany, a nie seryjne urządzenie, ale możemy być wręcz pewni, że topowa jednostka amerykańskiego producenta zapewni nam niesamowitą wydajność.

Zobacz także: Bardzo tani Realme C2s został oficjalnie zaprezentowany

W sieci pojawiły się także informacje mówiące o tym, że nadchodząca nowość Realme otrzyma dziurkę w jednym z rogów ekranu skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie oraz wyświetlacz o odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Oczywiście wiele zależy także od wykorzystanych aparatów tylnych oraz ceny tego urządzenia, ale bez wątpienia zapowiada się naprawdę ciekawie. Czy chiński producent będzie w stanie czymś jeszcze nas zaskoczyć? Tego zapewne dowiemy się dopiero podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie!

Na zdjęciu głównym znajduje się Realme X50 5G.

Czekacie na premierę nowego flagowca Realme? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!