TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele

tcl 20 pro 5g

TCL 20 Pro 5G – najlepszy smartfon TCL, ze wsparciem NXTVISION 2.0

Producent podaje, że urządzenie oprócz łączności 5G oferuje ulepzenia wyświetlacza i aparatu, które mają na celu wyniesienie komfortu użytkowania na nowy poziom. W TCL 20 Pro 5G znalazł się 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED z technologią inteligentnego wyświetlania TCL NXTVISION 2.0 realizowaną przy współpracy Pixelworks. Polega ona na rozpoznawaniu treści i idealnym doborze kolorów, ostrości i kontrastu. Jest też standard HDR10. Testy niezależnego laboratorium DXOMARK uplasowały ekran TCL 20 Pro 5G pośród najlepszych, z wynikiem 89 punktów znalazł się wśród urządzeń często dwukrotnie droższych.

TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele

Kolejnym asem w rękawie TCL 20 Pro 5G jest układ czterech tylnych kamer: główna z matrycą Sony IMX 48 Mpix oraz dodatkowe obiektywy ultraszerokokątny, makro i bokeh. Z przodu znajdziemy natomiast kamerę selfie 32 Mpix z obsługą HDR. Telefon ma optyczną stabilizację obrazy oraz funkcję Backlight Selfie eliminującą ryzyko niewyraźnych zdjęć pod światło.

W telefonie znalazła się funkcja szybkiego ładowania, a także ładowania bezprzewodowego. TCL informuje również, że mamy aż 256 GB pamięci wewnętrznej. Komplet multimedialnych własciwości dopełnia funkcja Super Bluetooh, pozwalająca na jednoczesne podłączenie do telefonu nawet czterech urządzeń audio Bluetooth.

TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele
`

Sprzedaż TCL 20 Pro 5G rozpoczyna się już od jutra na wybranych rynkach europejskich. Polska premiera planowana jest na początek czerwca. Smartfon dostępny będzie w kolorach Morskiego Błękitu i Gwiezdnej Szarości. Cena dla naszego rynku to 2599 złotych. Zestaw wzbogacony zostanie o atrakcyjne dodatki o wartości około 1000 złotych.

TCL 20L+ – zaawansowana fotografia i unikatowy design

TCL 20L+ jest smartfonem wyposażonym w technologię wyświetlania z polaryzacją kołową, certyfikowaną przez TÜV Rheinland. Pozwala ona doskonale widzieć wyświetlacz podczas noszenia okularów polaryzacyjnych. Wyposażony w duży ekran wysokiej rozdzielczości i technologię optymalizacji NXTVISION, TCL 20L+ umożliwia cieszenie się każdym szczegółem oglądanych treści.

TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele

Producent podaje, że model został wyposażony w poczwórny aparat z główna matrycą 64 Mpix. Mamy tutaj tryby Backlight Selfie i Super Night.

Analogicznie mamy tu 256 GB pamięci, a na tylnym panelu znajduje się ponad milion pryzmatycznych mikrowgłębień, które tworzą odbijającą światło w olśniewający sposób powierzchnię. Jest również odporny na odciski palców i zadrapania, co udowadnia, że ​​piękno i trwałość mogą współistnieć.

TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele

TCL 20L+ trafi do sprzedaży już od jutra na wybranych rynkach europejskich w cenie 269€.
Dostępny będzie w kolorach szarym i niebieskim.

TCL 20L – wciągający ekran i wyjątkowo wytrzymała bateria

TCL 20L to przystępny cenowo telefon z 6,67-calowym ekranem i technologią kołowej polaryzacji z certyfikatem TÜV Rheinland. Jest również wyposażony w funkcję szybkiego ładowania zoptymalizowaną przez autorski Smart Manager, który kieruje użytkownika za pomocą sugestiii, jak dodatkowo wydłużyć wydajność i żywotności baterii 5000 mAh. TCL 20L posiada wszechstronny, poczwórny aparat NXTVISION 48 Mpix ze wsparciem obiektywów szerokokątnego, makro i bokeh. Na froncie znalazł się aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. TCL 20L jest wyposażony w 128 GB pamięci i obsługuje karty micro SD do 1 TB. Sprzedaż tego modelu rozpoczyna się od jutra na wybranych rynkach. Cena TCL 20L to 229 euro, a wybierać będzie można pomiędzy kolorami niebieskim i czarnym.

TCL rozszerza innowacyjną serię 20 o trzy modele

Podsumowanie

Przedstawione przeze mnie wyżej cechy to te, które producent podał jako kluczowe. Nie ma tutaj przechwalania się procesorami, ponieważ urządzenia działają pod kontrolą Snapdragonów 750G oraz 662. Pamięci operacyjnej jest także raczej średniopółkowa ilość. Co sądzicie o takich urządzeniach, które są skoncentrowane raczej na ekranie i designie? Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej, zapraszamy do obejrzenia globalnego wydarzenia:

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!