Televio to telewizja internetowa bez umowy. Pierwszy miesiąc od 1 zł!

televio

Na polskim rynku właśnie zadebiutowała telewizja internetowa Televio. Charakteryzuje ją praca na wielu urządzeniach oraz brak potrzeby podpisywania umowy. Ponadto uzyskujemy dostęp do niemalże 100 kanałów. Zaciekawieni?

Televio już w Polsce! Ceny zaskakują

Televio to nowa na polskim rynku telewizja internetowa. Czym różni się od takiej tradycyjnej? Przede wszystkim nie wymaga od nas wiercenia w ścianach czy zakupu anteny. Ba! Nie potrzebujemy nawet telewizora! Jedyne co musimy mieć to połączenie z internetem i jakikolwiek wyświetlacz – może być nawet smartfon.

Platforma w zasadzie działa podobnie do transmisji na żywo z jakimi mamy do czynienia na Twitchu. Telewizja ma działać dobrze nawet przy niskiej prędkości internetu, a także ma dać nam dostęp do jakości 4K (póki co, tylko w przypadku jednego kanału).

Telewizja oferuje trzy pakiety:

  • BASIC za 9,90 złotych miesięcznie
  • FAMILY za 29,90 złotych miesięcznie
  • PREMIUM za 39,90 złotych miesięcznie
televio pakiety
Możliwości poszczególnych pakietów

Użytkownik może zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie, a pierwszy miesiąc usługi w trybie FAMILY kosztuje jedynie złotówkę. Klient wtedy zyska dostęp do ponad 80 kanałów oraz będzie mógł nagrać do 50 godzin nagrań. Kanałów natomiast jest całkiem sporo, w tym mamy Polsat, TVP, FOX HD czy Disney Channel HD.

Platformę uruchomimy na telefonach i tabletach z systemami Android i iOS (iPadOS). Ponadto możemy mieć do niej dostęp w systemach Smart TV (w tym Google TV, Android TV, Apple TV, TCL, Sony, Philips) oraz oczywiście przez przeglądarkę internetową na komputerach.

televio cechy

Televio oferuje również opcje zatrzymywania i przewijania audycji. Klient może obejrzeć wybrane kanały nawet do 7 dni wstecz. Co ciekawe, oglądający może również nagrać wybrany program bezpośrednio w aplikacji – stąd też abonamenty mają różne liczby godzin dostępnych na nagrania.

Źródło: Televio przez telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!