Tesla znów poszukuje pracowników w Polsce, tym razem chodzi o salon w Warszawie

Tesla Model S 75D Rootblog
Tesla Model S

Od dłuższego czasu wiele mówi się o wejściu Tesli do Polski. Póki co nie wiemy nic na temat oficjalnego otwarcia salonu w naszym kraju, ale wydaję mi się, że może mieć to miejsce szybciej niż podejrzewałem. Tesla ogłosiła niedawno, że poszukuje osoby na stanowisko kierownika powstającego w Warszawie salonu.

Tesla publikuje ofertę na swojej stronie, wraz ze szczegółowymi wymaganiami

Firma poszukuje osoby na stanowisko kierownika salonu w Warszawie. Warunki jakie powinny zostać spełnione przez kandydatów są dość standardowe. Chętny powinien mieć przynajmniej kilkuletnie, potwierdzone doświadczenie na podobnym stanowisku. Preferowani będą również kandydaci z ukończonymi studiami. Poza tym przydadzą się typowe umiejętności miękkie, przydatne w zarządzaniu. Chodzi tu chociażby o dobre zarządzanie czasem, umiejętność pracy nad kilkoma projektami naraz, czy przykładanie uwagi do detali. Są też ciekawsze podpunkty, choćby posiadanie prawa jazdy przez przynajmniej dwa lata i…

Tesla Model 3
Tesla Model 3

Bezwypadkowa historia jazdy samochodem. Nic dziwnego, albowiem kierownikowi będzie zapewne przysługiwało reprezentacyjne auto służbowe, czyli Tesla. Firma na pewno nie chce łatwo pozbyć się samochodu ze swojej floty, więc dba o spełnienie tego warunku. Kandydat musi używać dwa języki w mowie i piśmie. Jednym z nich musi być angielski, drugi z preferowanych przez Teslę języków to niderlandzki, czyli do niedawna holenderski. Dobór takiego zestawu nie jest przypadkowy, albowiem główna centrala firmy w Europie znajduje się właśnie na terytorium Niderlandów.

Zobacz też: Tesla Cybertruck może nie spełnić europejskich norm TÜV

Pragę przypomnieć, że na terenie naszego kraju pracuje już serwis Tesli. Znajduje się on właśnie w Warszawie, zatem umieszczenie tam salonu może okazać się najlepszą decyzją. Jak można wywnioskować, firma wcale nie rezygnuje z klasycznego modelu sprzedaży aut na rzecz Internetu. Jeśli myślicie, że powyższa oferta pracy jest czymś dla Was, to odsyłam na stronę Tesli.

Pod tym linkiem można aplikować na dane stanowisko, bądź też po prostu poczytać więcej na temat pracy u amerykańskiego producenta aut elektrycznych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!