The Lord of the Rings: Gollum – ujawniono nowe szczegóły i fragmenty rozgrywki

The Lord of the Rings: Gollum

Studio Daedalic Entertainment zapowiedziało grę The Lord of the Rings: Gollum wiosną 2019 roku. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że akcja utworu będzie mieć miejsce przed wydarzeniami znanymi nam z książek, ale po tym, jak Gollum zdobył Jedyny Pierścień. Otrzymaliśmy także szczegóły dotyczące gameplay’u, ma to być połączenie skradanki oraz przygodowej gry akcji, gdzie sporą rolę odegrają wybory moralne Golluma jak i Smeagola. Niemieckie studio tworzy grę w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Premiera miała odbyć się początkowo w 2021 roku, ale do teraz gra jest w fazie produkcji. Według najnowszych informacji będzie trzeba na nią jeszcze trochę poczekać…

Przygody Golluma

Na portalu YouTube pojawił się dziś zapowiedziany wcześniej krótki filmik na temat gry The Lord of the Rings: Gollum. Jak podają deweloperzy, historia Golluma jest szczególnie interesująca, ale dotąd w popkulturze nie została wystarczająco prześwietlona. Dlatego właśnie zrodził się pomysł na grę w uniwersum LoTR, w której gracz mógłby samodzielnie przeżyć historię Golluma od zniewolenia pod Mroczną Wieżą, aż po pobyt u elfów w Mrocznej Puszczy i w kopalniach Morii.

Twórcy dodają, że wszystkie lokacje oraz przedstawione w grze postacie mają być bardzo bliskie powieściom Tolkiena. W grę The Lord of the Rings: Gollum zagramy dopiero jesienią 2022 roku na platformach takich jak PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Jak podoba Wam się przedstawiony materiał? Przyznaję, że nie zrobił na mnie ogromnego wrażenia, ale przez rok jeszcze dużo może ulec zmianie.

Źródło: purepc.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!