The Sims 4 do odebrania za darmo na Origin

The Sims 4 do odebrania za darmo na Origin

Zupełnie niedawno informowaliśmy Was o promocji na platformie Epic Games Store, gdzie za darmo była do odebrania była gra Farming Simulator 19. Co prawda tamta promocja się już skończyła, ale pojawiła się kolejna okazja. Za darmo odbierzecie The Sims 4.

Okazja skierowana na Stany Zjednoczone, ale też możecie z niej skorzystać!

The Sims 4 na jest kolejną częścią serii popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Za produkcję gry odpowiada amerykańskie studio Maxis. Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki zawiera ewolucję sprawdzonych wcześniej rozwiązań. W trakcie gry opiekujemy się rodziną wirtualnych Simów dbając o ich wszystkie potrzeby. Dodatkowo to my projektujemy ich otoczenie, budujemy dom, tworzymy krajobraz. Zabawa rozpoczyna się od tworzenia wirtualnych postaci w dość rozbudowanym kreatorze. Spróbujcie odwzorować siebie albo kogoś znajomego, to dopiero wyzwanie.

Jak otrzymać grę?

Sprawa nie jest aż tak prosta, aczkolwiek skomplikowana też nie jest. Oferta skierowana została do użytkowników w Stanach Zjednoczonych, jednak i my, w Polsce, możemy z niej skorzystać. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w VPN kierujący ruch na USA. Ja użyłem ZenMate VPN, którego trochę na chybił trafił wybrałem z rozszerzeń dostępnych w katalogu przeglądarki Opera.

The Sims 4 do odebrania za darmo na Origin

Najpierw należy zalogować się na konto Origin (mogą występować problemy, jeśli najpierw włączycie VPN), a potem załączyć VPN. Adres strony powinien zmienić się z www.origin.com/pol/pl-pl/my-home na www.origin.com/usa/pl-pl/my-home. Wtedy przechodzimy do zakładki z ofertami specjalnymi i w kategorii Poniżej $10 znajduje się The Sims 4. Grę dodajecie do listy życzeń i następnie do swojej biblioteki.

Zobacz też: W The Sims 5 twórcy chcą skupić się na trybie online

The Sims 4 do odebrania za darmo na Origin

Sprawdziłem ten sposób i u mnie wszystko poszło bez problemu. Gra jest widoczna po zalogowaniu bez VPN. Pozostaje tylko pobrać i grać!

Dajcie znać czy odebraliście The Sims 4. A może mieliście je już w swojej bibliotece po poprzedniej promocji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!