This War of Mine w promocji! To świetny moment aby zagrać w polskie arcydzieło

this war of mine
This War of Mine

This War of Mine to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gier, która wyprodukowana została przez 11 bit studios. Jak się okazuje, jej mobilną wersję możemy zakupić w świetnej promocji!

This War of Mine to gra wideo opowiadająca o przetrwaniu w czasie wojny. Wydarzenia rozgrywki były inspirowane oblężeniem Sarajewa. Co ważne, w tej grze nie wcielamy się w żołnierza którejkolwiek ze stron, a właśnie w zwykłego cywila chcącego przeżyć piekło wojny. Gra została niewiarygodnie świetnie oceniona, a w 2020 roku Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zapowiedziała wejście This War of Mine do kanonu nieobowiązkowych lektur szkolnych. Co ciekawe, jest to zarazem pierwsza tego typu inicjatywa na świecie.

This War of Mine w świetnej promocji w Sklepie Google Play i AppStore

Gra This War of Mine jest dostępna na przeróżne platformy – na Windowsa, macOS-a, Linuxa, a także na Androida i iOS-a. Właśnie w przypadku tych dwóch ostatnich systemów możemy zakupić ją w sporej promocji. A więc ile możemy zaoszczędzić?

W Sklepie Google Play This War of Mine normalnie kosztuje 49,99 PLN, jednak przez następne 6 dni możemy zakupić ją za zaledwie 9,19 złotych. Natomiast w przypadku AppStore zamiast 64,99 musimy wydać 8,99 PLN, co jest jeszcze większą obniżką!

O istnieniu This War of Mine wiedziałem od dawna, jednak nigdy nie miałem okazji w tę grę pograć – tym bardziej, że rynkiem gier mobilnych przestałem się interesować bardzo dawno temu. Aktualna obniżka jest dobrym powodem aby sprawdzić co takiego stworzyło polskie studio i mile wykorzystać ostatnie dni ferii.

Kliknij >>tutaj<< aby zakupić This War of Mine w AppStore!

Kliknij >>tutaj<< aby zakupić This War of Mine w Sklepie Google Play!

Graliście już w This War of Mine? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!