TicPods ANC zaprezentowane. Poznajcie nowe słuchawki TWS Mobvoi!

TicPods ANC zaprezentowane. Poznajcie nowe słuchawki TWS Mobvoi!

Mobvoi jest firmą znaną przede wszystkim z produkcji inteligentnych zegarków. Niemniej jednak słuchawki bezprzewodowe stały się na tyle popularne, że producent ten od jakiegoś czasu posiada w swojej ofercie także tego typu sprzęty. Teraz rusza przedsprzedaż TicPods ANC, które można zamówić także do naszego kraju!

TicPods ANC

Tak naprawdę nowe słuchawki Mobvoi wyglądają bardzo podobnie do AirPodsów Pro stworzonych przez Apple. TicPods ANC, jak sama nazwa wskazuje, ma wyróżniać się przede wszystkim zaawansowanym systemem redukcji szumów. W trybie cichym głośność dźwięku dookoła nas jest obniżana o aż 35 dB. Dodatkowo ANC oczywiście możemy wyłączyć, ale nie zabrakło także trybu, w którym słyszymy dźwięki z otoczenia. Tym samym nowe słuchawki bezprzewodowe Mobvoi zostały zaprojektowane tak, aby przypaść do gustu większości użytkowników. Sam jestem dużym fanem aktywnej redukcji szumów i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się przetestować TicPods ANC.

TicPods ANC zaprezentowane. Poznajcie nowe słuchawki TWS Mobvoi!

Za jakość dźwięku odpowiedzialne są przetworniki o średnicy 13 mm. Bezprzewodowe słuchawki Mobvoi otrzymały także dotykowe panele, które pozwalają odebrać lub odrzucić połączenie, wybudzić asystenta głosowego czy sterować muzyką. TicPods ANC z włączonym trybem aktywnej redukcji szumów są w stanie pracować przez nawet 4,5 godziny, a etui, będące także bankiem energii, przedłuża ten czas do 21 godzin.

TicPods ANC zaprezentowane. Poznajcie nowe słuchawki TWS Mobvoi!

Zobacz także: Honor Play4 (Pro) oficjalnie. Submarka Huawei zaprezentowała bardzo ciekawe średniaki!

Producent chwali się także certyfikatem wodoodporności IPX5, dzięki któremu w słuchawkach tych możemy także ćwiczyć. Komunikacja odbywa się poprzez Bluetooth 5.0, a ładowanie z wykorzystaniem USB-C. Co z ceną? W przedsprzedaży, która potrwa do 10 czerwca słuchawki te zostały wycenione na 80,99 euro czyli około 360 zł. Z jednej strony to sporo, a z drugiej jeśli faktycznie aktywna redukcja szumów jest tak rewelacyjna jak zapewnia producent to sprzęt ten może podbić serca wielu użytkowników. Wszystko stanie się jasne w momencie, gdy w sieci pojawią się pierwsze recenzje tych słuchawek!

Co myślicie o TicPods ANC? Korzystacie na co dzień z bezprzewodowych słuchawek? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!