TicWatch Pro z LTE może pojawić się już niedługo

ticwatch pro

Inteligentne zegarki to sprzęt mający zarówno swoich przeciwników jak i zwolenników. Sam preferuje klasyczne czasomierze, ale Amazfit Stratos dzielnie stawia czoła najcięższym wyzwaniom. Kojarzycie zegarki TicWatch? Najprawdopodobniej na rynek trafi odświeżona wersja Pro z możliwością korzystania z LTE!

TicWatch Pro LTE nadchodzi

Tickwatch Pro jest jednym z ciekawszych inteligentnych zegarków z Wear OS i, co może najważniejsze, jest on dostępny w bardzo rozsądnej cenie. Dziś na stronie producenta, firmy Mobvoi, pojawił się plakat zapowiadający premierę nowego smartwatcha. Grafika ta momentalnie zniknęła, ale oczywiście coś co raz trafiło do internetu tak naprawdę nigdy nie zostanie całkowicie usunięte. Patrząc na plakat wszystko wskazuje na to, że nowy TicWatch Pro powstanie przy współpracy z amerykańskim operatorem Verizon.

ticwatch pro lte

To tak naprawdę może oznaczać tylko jedno – smartwatch otrzyma obsługę kart eSIM w celu nawiązania połączeń z siecią LTE. Dla mnie jest to coś całkowicie zbędnego w inteligentnym zegarku, ale zapewne znajdzie się pewne grono odbiorców, którzy docenią tą nowość. Na tę chwilę nie wiemy czy nowy TicWatch Pro będzie dostępny jedynie w abonamentach w sieci Verizon czy jednak trafi do regularnej sprzedaży na rynku międzynarodowym. Sama specyfikacja sprzętu najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie, natomiast bez wątpienia wyższa będzie cena, ale myślę, że to nikogo nie zdziwi. Kiedy możemy spodziewać się premiery nowego zegarka Mobvoi? Ciężko powiedzieć, ale miejmy nadzieję, że sprzęt ten zadebiutuje już niedługo!

Zobacz także: Recenzja TicWatch Pro. Takiego zegarka szukałem!

Specyfikacja TicWatch Pro

  • Wymiary i waga: koperta 45 mm średnicy i 14,5 mm grubości, 58 g
  • Wyświetlacz: AMOLED o przekątnej 1,39″ i rozdzielczości 400×400 px, dodatkowa warstwa FSTN
  • Procesor: Qualcomm® Snapdragon Wear 2100
  • RAM: 512 MB
  • Pamięć wewnętrzna: 4 GB (dla użytkownika około 2,5 GB)
  • Łączność: Bluetooth 4.2, WiFi 802.11 b/g/n, NFC, GPS, A-GPS
  • Bateria: 415 mAh
  • Oprogramowanie: Wear OS 1.5
  • Dodatkowe: możliwość płacenia Google Pay, wodoszczelność IP68

Co myślicie o zegarkach z modemami LTE? Czy waszym zdaniem jest to użyteczna funkcja? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!