To tradycja: Nova Launcher Prime za grosze – i to dosłownie

Nova Launcher

Już tradycją jest to, że w okresie świątecznym Nova Launcher Prime można zakupić za grosze. Ta promocja pojawiła się również i teraz!

Nova Launcher Prime za 25 groszy

Już od kilku ładnych lat Nova Launcher uruchamia specjalną promocję na Nova Launcher Prime, czyli płatną wersję aplikacji wzbogaconą o wiele dodatków, funkcji i możliwości modyfikacji. Program normalnie kosztuje 19 złotych, jednak raz w roku mamy opcję wyrwania go taniej. I to naprawdę sporo taniej, bo aktualna, promocyjna cena to 25 groszy!

Kliknij >>tutaj<<, aby zakupić Nova Launcher Prime w Sklepie Google Play!

Uwaga: Nova Launcher Prime to tylko aplikacja towarzysząca dla aplikacji Nova Launcher. Aby skorzystać z programu, należy też zainstalować Nova Launcher.

Sam z podobnej promocji skorzystałem już lata temu, a z samą aplikację Nova Launcher iżywam do dzisiaj i nie wyobrażam sobie zmiany. Głównie z takiego powodu, że mam stworzony pewien układ, który może być zreplikowany na każdym sprzęcie. Co więcej, Nova daje dostęp do wielu gestów i innych skrótów, których nie oferują natywne launchery.

Mój aktualny układ Nova Launcher
Mój aktualny układ Nova Launcher

Warto dodać, że od kiedy mam Nothing Phone (1) to nie występują problemy z integracją Nova z systemem operacyjnym. Na telefonach innych marek mogły pojawiać się problemy z m.in. gestami – tutaj jednak nie ma takich problemów, a Nova integruje się świetnie z Androidem na Phone (1).

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!