A to niespodzianka! Gra “Tunic” na premierę dostępna za darmo w Xbox Game Pass!

Tunic

Wczoraj odbyła się premiera gry Tunic. Jak się okazuje, od razu na premierę jest ona dostępna dla osób opłacających Xbox Game Pass!

Masz Game Passa? Już zagrasz w Tunic

Gra Tunic inspirowana jest serią The legend of Zelda i cechuje się widokiem izometrycznym. O tytule mogliśmy usłyszeć już w 2018 roku. Premiera gry odbyła się natomiast wczoraj, czyli 16 marca 2022 roku. I jak się okazuje, bez większych zapowiedzi tytuł wylądował w bibliotece Xbox Game Pass!

Tak, jeśli masz konsolę Xbox One lub Xbox Series X|S, a także subskrypcję Xbox Game Pass, to już teraz możesz zagrać w nową grę. A chyba warto to zrobić, bowiem Tunic zbiera naprawdę dobre recenzje. Sam chyba zagram, bowiem szukam czegoś nowego, czego jeszcze nie znam.

A czym dokładnie jest Tunic? Serwis Gry Online wyjaśnia:

W Tunic wcielamy się w człekokształtnego lisa, który eksploruje pełną potworów i skarbów krainę fantasy. Fabuła opowiadana jest głównie za pomocą obrazów i wydarzeń rozgrywających na ekranie, gdyż większość tekstów napisana jest w przypominającym sanskryt lokalnym języku świata gry, którego nie jesteśmy w stanie odczytać. Co pewien czas pojawiają się w nim jednak pojedyncze angielskie słowa, pełniące rolę wskazówek ułatwiających dalszą przygodę.

Tak jak wspomniałem wyżej, gra jest już dostępna w Xbox Game Pass. Wystarczy ją odnaleźć albo w sklepie, albo w aplikacji Game Pass na konsoli, a następnie należy nacisnąć w przycisk Zainstaluj. Czy jest to oszczędność? Myślę, że tak, bowiem cena gry wynosi ponad 100 złotych.

Źródło: Xbox, gry-online.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!