Twitter pozwoli na anulowanie wysyłania tweeta

twitter

Twitter to bardzo popularny portal społecznościowy. Znany jest przede wszystkim z tego, że dosyć konserwatywnie podchodzi do tematu dodawania nowych funkcji, zwłaszcza jeśli tyczą się one samych tweetów. A jednak pojawi się bardzo ciekawa nowość!

Twitter z anulowaniem wysyłania tweetów

Jak mówią najnowsze informacje, Twitter pracuje nad funkcją, która pozwoli na anulowanie wysyłania tweeta, dzięki czemu będziemy mogli go albo zmodyfikować, albo w ogóle usunąć. Użytkownik dostanie 30 sekund na podjęcie decyzji czy chce skorzystać z anulowania.

Jak możecie zobaczyć na powyższej animacji, po naciśnięciu przycisku Tweet pojawi się specjalne okienko, które będzie odmierzało czas i pozwoli na cofnięcie decyzji o wysłaniu wiadomości. Wygląda to całkiem prosto i przyjaźnie. Niestety nie wiemy kiedy funkcja ta się pojawi i czy w ogóle będziemy mogli z niej korzystać.

Pojawiają się także plotki mówiące, że Twitter pracuje nad modelem subskrypcyjnym. Póki co, dla giganta głównym źródłem dochodów są profilowane reklamy, a abonament za dodatki może nie tylko zwiększyć zyski, ale również uniezależnić się właśnie od reklam. Subskrypcje miałyby użytkownikom dać możliwość większej personalizacji profilu, dostęp do licznych funkcji TweetDecka, a także pozwolić na korzystanie z wyżej opisanej funkcjonalności anulowania wysyłania tweeta. Tutaj również nie wiemy kiedy ta nowość się pojawi. Mało tego, nie znamy cen subskrypcji.

Korzystacie z Twittera? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!