Tym razem posiadacze PlayStation 4 oraz PS Plus mają na co czekać. Darmowe kwietniowe gry umilą nam siedzenie w domu!

playstation plus

Wprawdzie Sony nadal nie zapowiedziało oficjalnie jakie gry będziemy mogli pobrać za darmo w ramach abonamentu PlayStation Plus w kwietniu, ale w sieci pojawiła się oficjalna reklama, która zdradziła nam wszystko. Wprawdzie została ona szybko usunięta, ale, jak zapewne większość z was doskonale wie, to co raz trafiło do internetu tak naprawdę nigdy z niego całkowicie nie zniknie.

PlayStation Plus w kwietniu

Myślę, że serię Uncharted znają wszyscy gracze, a w szczególności ci, którzy posiadają konsole Sony. Tym razem w abonamencie PlayStation Plus będziemy mogli zagrać całkowicie za darmo w Uncharted 4: Kres złodzieja. I tak jak w każdej z poprzednich części, tak i tutaj wcielamy się w rolę znanego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Celem rozgrywki jest odnalezienie skarbu pirata Henry’ego Avery’ego. Oczywiście sama przygoda będzie pełna przeciwników, niespodziewanych zmian akcji czy utrudnień. Tak naprawdę nawet jeśli nie jesteście fanami typowych przygodówek czy gier akcji to i tak uważam, że Uncharted 4: Kres złodzieja zdecydowanie przypadnie wam do gustu. Serię Uncharted nazwałbym wręcz kultową i posiadając konsolę Sony trzeba sprawdzić ją na własnej skórze.

Druga z gier dostępna w kwietniowym abonamencie PlayStation Plus to coś z zupełnie innej kategorii. Jeśli jesteście fanami wyścigów i uwielbiacie prędkość oraz adrenalinę to bez wątpienia DiRT Rally 2.0 umili wam siedzenie w domu. Gra ta cechuje się bardzo wysokim poziomem realizmu i tak naprawdę widzieliśmy już tyle części tej produkcji, że w ciemno możemy stwierdzić, że i ta najnowsza, w którą osobiście jeszcze nie grałem, także będzie rewelacyjna.

Zobacz także: Specyfikacja PlayStation 5 przestała być dla nas tajemnicą!

I tym razem Sony bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Wprawdzie w praktycznie każdym z abonamentów PlayStation Plus większość graczy powinna znaleźć coś dla siebie, ale produkcje, które będą dostępne w kwietniu bez wątpienia ułatwią całą akcję #zostańwdomu. Już niedługo Sony powinno oficjalnie ogłosić, że to właśnie DiRT Rally 2.0 oraz Uncharted 4: Kres złodzieja będą dostępne w PlayStation Plus!

Co myślicie o kwietniowych grach w abonencie PS Plus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!