Ubisoft Forward – podsumowanie wrześniowej konferencji

Ubisoft Forward - podsumowanie wrześniowej konferencji

Nie wszyscy mieliśmy czas, by na bieżąco oglądać livestream marki, który odbył się 10.09 o godzinie 21:00. Dlatego przybywam, by opowiedzieć wam po krótce co się działo i jakie nowości Ubisoft zapowiedział na najbliższy czas.

Co przoduje na konferencji Ubisoftu?

Konferencja oczywiście nie była o niczym innym jak o grach. Ubisoft naprawdę postarał się, by zapewnić nam dużo nowych wrażeń. Głównym tematem rozmów, był przez wszystkich wyczekiwany remake Prince of Persia: Piaski Czasu. Mało tego, omówił takie rzeczy jak datę premiery, fragmenty rozgrywki oraz zwiastun Immortals: Fenyx Rising. Tutaj zamieszczam wam odnośnik i możecie obejrzeć całość livestreama.

Zacznijmy od najważniejszego!

Powraca Książę Persji! Ubisoft zapowiedział remake kultowej gry z 2003 roku – na co chyba wszyscy czekaliśmy. Gra otrzyma nowe życie. Zupełnie inna oprawa graficzna, sterowanie oraz udoskonalone przerywniki filmowe, które powstały od zera. Marka pokazała nam na konferencji pierwszy zwiastun, oraz fragmenty rozgrywki – szok, zdecydowanie dobra robota. Gry będziemy mogli doczekać się już 21 stycznia 2021 roku na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Immortal:s Fenyx Rising – wszystko co musisz wiedzieć

Gra wcześniej znana była jako Gods&Monsters, teraz uzyskuje nowy tytuł. Ubisoft na konferencji pokazał nam najnowszy zwiastun gry, oraz ogólne założenia rozgrywki – wygląda to ciekawie, ale nie do końca jestem przekonana. Premiera tytułu została przesunięta, lecz już 3 grudnia tego roku, możemy spodziewać się jej na rynku. Gra będzie dostępna na PC i konsolach takich jak PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz tych nowej generacji PlayStation 5, Xbox Series X.

Far Cry VR: Dive into insanity – co to?

Uwaga! Samej ciężko mi w to uwierzyć! Ubisoft tworzy nową odsłonę wspaniałej serii jaką jest Far Cry. Dlaczego ciężko uwierzyć? Bo będzie to wersja specjalna, w którą grać będziemy mogli na VR. Cały nasz ulubiony świat już niedługo w wirtualnej rzeczywistości – no miazga. Niestety, mało komu dane będzie zakosztować tej zapewne niezapomnianej rozgrywki. Far Crt VR: Dive into insanity dostępny będzie tylko w specjalnych centrach rozrywki firmy Zero Latency, których oczywiście nie ma w Polsce.

Zupełnie nowa seria!

Marka zapowiedziała nam nową grę, noszącą tytuł Riders Republic. Jeśli jesteś fanem adrenalinki, uwielbiasz sporty wyczynowe i szybkie zjazdy, to gra zdecydowanie dla Ciebie. Ubisoft zapowiedział takie aktywności w grze jak jazda na rowerze, nartach, snowboardzie, czy latanie wingsuitem i paralotnią. W grze punktowana będzie staranność w wykonywanej dyscyplinie, nie tylko szybkość – pilnujcie się! Riders Republic ukaże się już 25 lutego 2021 roku na PC, Xbox One, PlayStation 4, Google Stadia oraz na konsolach nowej generacji takich jak Xbox Series X i PlayStation 5.

Co sądzicie o najnowszych postanowieniach marki? Czego najbardziej nie możecie się doczekać?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!