Vivo również zawita do Polski!

vivo nex dual screen

Wygląda na to, że w przyszłym roku będziemy mieli prawdziwy szturm chińskich marek na naszym rynku. Kilka dni temu informowaliśmy Was, że w naszym kraju oficjalnie pojawi się firma Realme. Nie tylko! Najprawdopodobniej ujrzymy jeszcze chińskie Vivo.

Vivo wejdzie na polski rynek

Tutaj ponownie wskazówką jest obecność fanpage na Facebooku, możemy już udać się na stronę @VivoPolska, gdzie widzimy, że istnieje ona już od 8 kwietnia tego roku. Długo?

https://www.facebook.com/VivoPolska/

Wystarczająco długo, aby przygotować się do wejścia na nasz rynek. Z naszych źródeł udało się nam dowiedzieć, że firma planuje, podobnie jak Realme, debiut w 2020 roku. W przypadku tego giganta nie jest jeszcze ustalony jednak dystrybutor marki. Na fanpage’u widzimy, że telefonem na zdjęciu w tle jest Vivo V15. Więcej o tym ciekawym modelu możecie przeczytać w tym artykule.

Vivo to kolejna duża marka, która chce wkroczyć na nasz rynek. Na początku tego roku taki krok wykonało OPPO, a jak wiemy obie te chińskie marki mają ze sobą trochę wspólnego – należą do konsorcjum BBK Electronics oraz są liderami na rodzimym rynku.

Vivo również zawita do Polski!

Zobacz też: Tak wygląda Vivo X30 na żywo! Jego możliwości fotograficzne robią wrażenie…

Nie wiemy jeszcze z jakimi produktami i w jakich cenach Vivo pokaże się na naszym rynku. Możemy mieć jednak pewność, że będą to ciekawe smartfony, gdyż głównie takie znajdują się w ofercie firmy.

Kojarzycie markę Vivo? Czy do tej pory czekaliście z nadzieją, że może ich smartfony pojawią się w Polsce? Dajcie znać w komentarzach.

Na zdjęciu wyróżniającym Vivo NEX Dual Screen

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!