Polski oddział Realme już w przygotowaniu!

realme

Realme, submarka OPPO, rozwija się bardzo prężnie w ostatnim czasie. Żywym dowodem na to są statystyki, które opisywaliśmy na naszym portalu. Pojawiły się przez to nawet pogłoski, że chcą się oni całkowicie wydzielić z OPPO, jednak informacje te zostały “naprostowane” – Realme stawia na rozwój, czego przykładem są plany poszerzenia portfolio oraz ekspansji na kolejne rynki…

Realme oficjalnie wejdzie do Polski

Plany marki zdradził… Facebook i adres fanpage Realme. Już 13 listopada zostało ustawione zdjęcie profilowe strony @realmePolska.

https://www.facebook.com/pg/realmePolska/

Postaraliśmy się dla Was uzyskać więcej informacji na ten temat. Wejście Realme do Polski jest już pewne i ma odbyć się w przyszłym roku. Nasze źródła wskazują, że proces ten jest już na zaawansowanym etapie – dystrybutor został wybrany, jednak nie możemy na razie zdradzić, która firma obsłuży tego producenta (może sami dadzą znać po tym wpisie).

realme x2 pro
Realme X2 Pro

Zobacz też: Realme 5 oficjalnie dostępny w Europie! Można go także zamówić do Polski

Na ten moment nie znamy przybliżonej daty wejścia marki na nasz rynek ani tego, jakie produkty i w jakich cenach będą oferowane. Wszystko wskazuje jednak na to, że debiut może odbyć się już w pierwszej połowie przyszłego roku. Dodatkowo można się spodziewać, że będą to oferty konkurencyjne dla większości obecnych u nas producentów i patrząc na oficjalny, europejski sklep, będzie interesująco!

Cieszycie się z faktu, że Realme wejdzie oficjalnie do Polski? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!