Vivo także pracuje nad nowym smartwatchem. Sprzęt ten otrzymał został już zarejestrowany w Indiach!

Vivo także pracuje nad nowym smartwatchem. Sprzęt ten otrzymał został już zarejestrowany w Indiach!

Mam wrażenie, że inteligentne zegarki czy smartbandy stają się coraz to popularniejsze. Producenci z całego świata prezentują nam tego typu urządzenia i już niedługo do ich grona może dołączyć Vivo ze swoim pierwszym w historii smartwatchem. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Tajemniczy smartwatch Vivo

Niestety, ale nazwa nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak zegarek ten jest już zarejestrowanym znakiem towarowym w samych Indiach, a co za tym idzie bez wątpienia trafi właśnie na rynek Indii. Mamy jednak nadzieję, że tym razem Vivo nie zapomni także o Starym Kontynencie, ponieważ w Europie smartwatche także mają swoje grono fanów. Brak jakichkolwiek szczegółów dotyczących specyfikacji w wniosku o zarejestrowanie znaku towarowego tak naprawdę może świadczyć o tym, że sprzęt ten jest jeszcze w fazie projektowej lub na początku masowej produkcji.

Vivo także pracuje nad nowym smartwatchem. Sprzęt ten otrzymał został już zarejestrowany w Indiach!

Przyznam szczerze, że liczę na to, że Vivo także postawi na inteligentny zegarek działający pod kontrolą Wear OS. Mam wrażenie, że Xiaomi zapoczątkowało pewnego rodzaju trend wśród chińskich producentów prezentując światu Mi Watcha. Wprawdzie nadal nie doczekaliśmy się premiery tego smartwatcha na rynku europejskim, ale w samych Chinach cieszy się on naprawdę sporą popularnością. Nad podobnym rozwiązaniem pracuje teraz także OPPO, które już 6 marca ma zaprezentować własny inteligentny zegarek własnie z Wear OS.

Zobacz także: Flagowy iQOO 3 od VIVO oficjalnie zaprezentowany!

Jeśli faktycznie chińscy producenci będą wprowadzać na rynek coraz to nowe inteligentne zegarki pozwalające nie tylko na pomiar tętna, kroków, spalonych kalorii czy monitorowanie snu, ale także te z modułami NFC oraz Wear OS to na rynku będzie w końcu większa konkurencja. Konkurencja jest zawsze czymś dobrym dla nas, użytkowników, ponieważ producenci muszą zrobić coś, aby przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Liczę na to, że Vivo przygotuje coś naprawdę ciekawego i już niedługo zaskoczy nas wszystkich.

Na zdjęciu głównym znajduje się Vivo iQOO 3.

Co myślicie o inteligentnych zegarkach? Czekacie na nowość Vivo? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!