vivo V29 zdradza kolejne szczegóły na swój temat przed premierą!

vivo V29 ujawnia specyfikację techniczną
fot. producenta

Seria vivo V29 do tej pory ma tylko jednego przedstawiciela jakim jest model V29 Lite. Plotki sugerują jednak, że do rodziny dołączą jeszcze trzy modele, a tymczasem poznaliśmy niemal pełną specyfikację podstawowego modelu V29. Oto, co wiemy na jego temat.

vivo V29 ujawnia część swojej specyfikacji technicznej

Oczekuje się, że vivo V29 otrzyma obustronnie zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Na ten moment przekątna ekranu pozostaje tajemnicą,ale nieoficjalnie mówi się, że producent wyposaży urządzenie w 6,78-calowy panel.  Model ten oferować ma natomiast czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem oraz potrójny aparat z pierścieniową diodą doświetlającą LED. 

vivo V29 zdradza kolejne szczegóły na swój temat przed premierą!
fot. Google Play Console

Za wydajność odpowiedzialny ma być natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 778G, który wykonany jest w 5 nm procesie technologicznym i składa się z jednego rdzenia Cortex-A78 o taktowaniu 2.4 GHz, trzech rdzeni Cortex-A78 o taktowaniu 2.2 GHz, czterech rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu 1.9 GHz oraz układu graficznego Adreno 642L. Zestaw współpracować ma z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. 

Całość zasilana ma być przez akumulator o pojemności 4505 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 80 W oraz pracować ma pod kontrolą Androida 13 z nakładką FunTouch OS 13. 

vivo V29 zdradza kolejne szczegóły na swój temat przed premierą!
fot. Micro Media Core Technology/Weibo

vivo nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty premiery, ale biorąc pod uwagę fakt, że model ten pojawia się w kolejnych agencjach certyfikujących, to wszystko wskazuje na to, że premiera jest już bardzo bliska. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!