Premiera vivo V29e coraz bliżej! Szkoda, że smartfon nie pojawi się w Polsce

vivo V29e na nowych przeciekach
vivo V29 (fot. producenta)

Seria vivo V29 sukcesywnie rozszerzana jest o kolejne modele ze średniej oraz budżetowej półce cenowej. Tym razem do sieci wyciekły rendery oraz częściowa specyfikacja techniczna nadchodzącego vivo V29e. 

Co już wiadomo o vivo V29e?

Ostatnie modele vivo cechują się atrakcyjnym designem oraz przyzwoitymi parametrami technicznymi, co sprawia, że poniekąd można żałować tego, że producent oficjalnie zrezygnował z działalności w Polsce. 

Nadchodzący vivo v29e będzie mógł pochwalić się dość atrakcyjnym designem jak na budżetowy model. Smartfon oferowany będzie prawdopodobnie w czarnej wersji kolorystycznej z bordowymi akcentami oraz w niebieskim kolorze z ciemniejszą ramką i złotymi akcentami. Na renderach możemy również zauważyć, że tylny panel posiada pasek biegnący po całej długości w ciemniejszym odcieniu, który dodatkowo posiada nieco inną fakturę. 

Premiera vivo V29e coraz bliżej! Szkoda, że smartfon nie pojawi się w Polsce
źródło: GSMArena

Jeśli chodzi natomiast o parametry techniczne, to vivo V29e prawdopodobnie zostanie wyposażony w lekko zakrzywiony na dłuższych krawędziach wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. Na ten moment przekątna oraz technologia wykonania nie są znane. 

Według Geekbench omawiany model zasilany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 480 5G lub Snapdragon 480+ 5G. Niektóre z plotek sugerują jednak, że pod „maską” V29e znajdzie się procesor MediaTek z serii Dimensity 7000. SoC współpracować ma z 8 GB lub 12 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. 

vivo V29e na nowych przeciekach
źródło: GSMArena

vivo V29e pracować ma pod kontrolą Androida 13 z nakładką Funtouch OS 13, a za magazynowanie odpowiedzialny ma być akumulator o pojemności 4600 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 80 W. Pozostała specyfikacja techniczna na ten moment pozostaje tajemnicą. 

Omawiany smartfon pojawi się na indyjskim rynku jeszcze w tym miesiącu, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Cena również pozostaje aktualnie tajemnicą. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!