Vivo X50 Pro może zaskoczyć niesamowitą stabilizacją aparatu głównego

Vivo X50 Pro może zaskoczyć niesamowitą stabilizacją aparatu głównego

Już 1 czerwca tego roku odbędzie się konferencja organizowana przez firmę Vivo. To właśnie tego dnia na chiński rynek trafią przynajmniej trzy nowe smartfony oznaczone jako X50, X50 Lite oraz X50 Pro. Teraz chińska firma publikuje krótki film pokazujący nam, że topowy wariant telefonu może przypaść do gustu wszystkich fanom nagrywania filmów przy pomocy smartfona!

Vivo X50 Pro odmieni mobilną fotografię?

Według wcześniejszych plotek Vivo X50 Pro ma otrzymać trzy aparaty główne. Oczywiście nie zabranie teleobiektywu o peryskopowej budowie zapewniającego 5-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny zoom cyfrowy i obiektywu superszerokokątnego. Niemniej jednak najciekawszą kwestią wydaje się główne oczko, które znajdziemy na pleckach. Nadal informacje na temat samej specyfikacji tego aparatu pozostają tajemnicą, ale najnowszy film opublikowany przez samego producenta mówi jasno – Vivo X50 Pro zaoferuje niesamowitą stabilizację aparatu. Jak będzie to rozwiązane? Bardzo możliwe, że firma z Państwa Środka będzie chciała wykorzystać specjalnie zaprojektowany niewielki system podobny swoim działaniem do gimbala.

Tym samym nagrywanie filmów czy wykonywanie zdjęć z dłuższym czasie naświetlania byłoby pozbawione jakichkolwiek poruszeń czy drgań. Ciężko powiedzieć jak rozwiązanie to będzie wyglądać w rzeczywistości. Co jeszcze wiemy na temat Vivo X50 Pro? Smartfon ten ma otrzymać ekran AMOLED o przekątnej 6,56 cala oraz rozdzielczości FullHD+ wyprodukowany przez Samsunga. I to tak naprawdę jedyne informacje, które pojawiły się na temat flagowca chińskiej firmy.

Zobacz także: Bardzo ciekawy model dla mniej wymagających użytkowników od OPPO trafił do Polski. Poznajcie model A12!

Niemniej jednak z racji tego, że ma być to topowy sprzęt spodziewamy się także topowej specyfikacji. Tym samym nie powinno zabraknąć Qualcomm Snapdragona 865, sporej ilości RAM-u oraz pamięci wewnętrznej. Liczymy także na dużą baterię ze wsparciem superszybkiego ładowania. Do samej premiery zostało jeszcze trochę czasu, a co za tym idzie bardzo możliwe, że w sieci pojawi się więcej informacji na ten temat!

Jak ważne są waszym zdaniem aparaty w smartfonach? Czekacie na premierę Vivo X50 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!