Volkswagen Bank pokazał nową kartę z Porsche Taycan

volkswagen bank polska

Volkswagen Bank rozszerzył katalog kart o kartę debetową z wizerunkiem Porsche Taycan. Jest to pierwszy seryjnie produkowany samochód elektryczny tej marki.

Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche Taycan

Oferta Volkswagen Banku jest dostępna dla wszystkich posiadających konto osobiste w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold oraz konto firmowe z kartą Visa Business. Bank podaje, że dla klientów indywidualnych karta jest bezwarunkowo bezpłatna, a wśród jej zalet (z pakietu) można znaleźć przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju oraz Europie, a także szeroki zakres ubezpieczenia.

Volkswagen Bank pokazał nową kartę z Porsche Taycan

Funkcjonalność kart debetowych jest dla użytkowników płatności bezgotówkowych oczywista, natomiast nie chcemy poprzestać jedynie na tym, co konieczne. Zależy nam na szczegółach, również estetycznych, które mogą umilić korzystanie z produktów bankowych, stąd specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy nowy wzór karty z wizerunkiem Porsche Taycan.

podkreśla Daria Pawęda, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Nowi klienci biznesowi otrzymają kartę z Porsche Taycan nieodpłatnie, a obecni, którzy chcieliby wymienić plastik na ten z nową grafiką, zapłacą za to 15 zł. Do tej pory klienci mogli wybierać spośród grafik przedstawiających klasyczne pojazdy takie jak Volkswagen Beetle). Od niedawna do grona aut dołączył Porsche Taycan.

Źródło: fintek.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!