Strona główna Aktualności W Chinach zadebiutowały bezprzewodowe słuchawki Lenovo ThinkPlus Pods One

W Chinach zadebiutowały bezprzewodowe słuchawki Lenovo ThinkPlus Pods One

-

Rodzina Lenovo ThinkPad powiększyła się o nowe urządzenie. Tym razem nie jest to kolejny wytrzymały laptop, a słuchawki Bluetooth mające podbić serca wszystkich fanów chińskiego producenta.

Thinkplus Pods One

Nowe słuchawki Lenovo otrzymały certyfikat wodoodporności IPX5, zapewniający całkowitą ochronę przed strumieniem wody płynącej z różnych kierunków z wydajnością do 12,5 litra na minutę. Tym samym idealnie sprawdzą się one podczas uprawiania sportów nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Niestety, na tą chwilę, Thinkplus Pods One dostępne są jedynie na terenie Chin. Ich cena została ustalona na poziomie 299 juanów czyli około 164 zł. Niestety, ale producent z Państwa Środka nie ujawnił czy słuchawki będą dostępna także w innych krajach. Bez wątpienia już niedługo będzie można zamówić je w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do Polski, ale ich cena może być zdecydowanie wyższa. Co otrzymamy za tę cenę?

lenovo thinkplus pods one (1)

W zestawie znajdziemy trzy pary wymiennych gumek, które mają umożliwić każdemu z użytkowników dopasowanie słuchawek do swoich uszu. Jakość dźwięku oraz zadowalający zasięg ma zapewnić Bluetooth 5.0. Całość działa dzięki baterii o pojemności 100 mAh, która ma zagwarantować użytkownikowi do 10 godzin ciągłego słuchania muzyki. I tak naprawdę jest to bardzo dobry wynik. Słuchawki dokanałowe tego typu oferują często czas na poziomie 4-5 godzin. Lenovo Thinkplus Pods One dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej z czerwonymi akcentami lub czerwonej z czarnymi akcentami. Trzeba przyznać, że słuchawki bezprzewodowe chińskiego producenta wyglądają naprawdę dobrze. Największą zagadką jest jakość dźwięku. Póki nie pojawią się pierwsze recenzje czy opinie użytkowników ciężko stwierdzić czy Thinkplus Pods One powtórzą sukces laptopów z serii ThinkPad. Miejmy nadzieję, że już niedługo producent z Państwa Środka podzieli się pierwszymi wynikami sprzedażowymi nowych dokanałówek!

Co myślicie o Lenovo ThinkPlus Pods One? Chcielibyście by słuchawki te trafiły do Polski? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej