W MIUI 12 znajdziemy ponad 1000 animowanych motywów AOD

W MIUI 12 znajdziemy ponad 1000 animowanych motywów AOD

Czekacie na MIUI 12? Jeśli tak, to mamy dla was kolejne informacje na temat nowej wersji nakładki chińskiego producenta. Konferencja, na której zaprezentowane zostanie MIUI 12 odbędzie się już 27 kwietnia tego roku. Jeśli jesteście fanami Always On Display to aktualizacja powinna przypaść wam do gustu!

MIUI 12 wprowadzi nowe motywy w Always On Display

Informacje na ten temat zostały opublikowane przez oficjalne konto MIUI w serwisie Weibo. Oczywiście AOD nie jest dostępne we wszystkich urządzeniach Xiaomi, a jedynie tych z ekranami AMOLED, ale prawda jest taka, że coraz to więcej smartfonów chińskiego producenta korzysta właśnie z tego typu wyświetlaczy. W przypadku MIUI 12 Always On Display zostanie znacząco rozbudowane. W ustawieniach systemowych znajdziemy sporo przełączników, które pozwolą nam wyłączyć lub włączyć wskaźniki baterii, skróty do aplikacji czy nawet powiadomienia na ekranie blokady.

W MIUI 12 znajdziemy ponad 1000 animowanych motywów AOD

Dodatkowo wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zewnętrzni programiści byli w stanie tworzyć animowane motywy AOD, które będą w pełni funkcjonalne. Co więcej Xiaomi obiecało, że w momencie premiery MIUI 12 użytkownicy smartfonów z ekranami AMOLED będą mogli wybierać z ponad 1000 motywów. Liczba ta robi wrażenie i tak naprawdę każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ważną kwestią jest także to, że wszystkie style Always On Display będą dostępne całkowicie za darmo.

W MIUI 12 znajdziemy ponad 1000 animowanych motywów AOD

Zobacz także: Motorola Moto G8 trafiła do Polski! Niestety jej cena nie zachęca do zakupu

Co jeszcze przyniesie MIUI 12? Oczywiście powinniśmy zobaczyć zmiany w samym interfejsie, a także zupełnie nowy tryb ciemny oraz zapewnienia o jeszcze lepszej optymalizacji. Bez wątpienia Xiaomi będzie chciało czymś jeszcze nas zaskoczyć, ale ciężko powiedzieć co dokładnie zobaczymy już 27 kwietnia. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o Always On Display? Korzystacie z tego rozwiązania? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!