Wargaming chce żebyś został w domu i daje Ci aż 14 dni premium we wszystkich swoich grach!

world of tanks

Wargaming to białoruskie studio stające za produkcją wielu niezwykle popularnych gier sieciowych. Sam od 7 lat w miarę regularnie gram w World of Tanks. Firma bardzo dobrze wie co takiego dzieje się na świecie i prosi nas abyśmy stosowali się do poleceń rządowych. Aby nam nieco umilić czas, studio postanowiło dać graczom bardzo przyjemny prezent.

Wargaming to firma znana z takich produkcji jak World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Warplanes oraz World of Warships. Wszystkie te gry łączy fakt, że są one sieciowe, a ich tematyka jest stricte wojenna. Ja sam najdłużej grałem w World of Tanks, gdzie spędziłem wiele godzin na prowadzeniu stalowych maszyn, zwłaszcza niemieckich (E-75 ftw!) oraz chińskich (Type 62 <3).

Warto sprawdzić: Nudzisz się w domu? Gry z serii Kingdom Rush do wzięcia za darmo!

#ZostańWDomu i graj w czołgi dzięki kontu premium od Wargaming!

Konto premium nie jest elementem potrzebnym do grania w gry od Wargaming. Ba! Nie daje żadnej realnej przewagi nad graczami bez premium. Jednakże ułatwia nam rozrywkę dzięki zwiększeniu zarobków kredytów o 50% i punktów doświadczenia aż o 65%. To sprawia, że zarabianie jest łatwiejsze, a rozwój pojazdów o wiele szybszy.

Wargaming chcąc nam nieco uprzyjemnić te niezbyt przyjemne tygodnie przygotował specjalny kod bonusowy dający aż 14 dni konta premium we wszystkich swoich grach sieciowych, czyli w World of Tanks, World of Tanks Blitz i World of Warships (niestety, promocji nie obejmuje World of Warplanes). Aby skorzystać z promocji należy zalogować się na swoje konto Wargaming i wpisać kod BESAFE2020. Kod należy aktywować do 3 kwietnia bieżącego roku.

Wargaming chce żebyś został w domu i daje Ci aż 14 dni premium we wszystkich swoich grach!

Jesteście graczami w którejś z gier ze stajni Wargaming? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!