Nudzisz się w domu? Gry z serii Kingdom Rush do wzięcia za darmo!

Nudzisz się w domu? Gry z serii Kingdom Rush do wzięcia za darmo!

Zapewne dla większości z Was to siedzenie w domu bez możliwości wyjścia na zewnątrz zaczyna być po prostu nudne, no bo ile można grać w te same gry lub ciągle oglądać seriale? Na szczęście usługodawcy i twórcy wychodzą z ciekawymi promocjami. Jakimi promocjami? A no do zgarnięcia są gry z serii Kingdom Rush!

Kingdom Rush to popularna seria gier typu Tower Defense. Naszym zadaniem, tak jak w innych tytułach tej kategorii, jest bronienie trasy aby wrogowie nie przedostali się z punktu A do punktu B. Może się to wydawać nudne, jednak tak prosty koncept naprawdę potrafi wciągnąć, a ja sam ograłem wiele tytułów z tejże kategorii (między innymi Field Runners na PSP).

Warto sprawdzić: Darmowy miesiąc Allegro Smart oraz dwa miesiące Empik Premium!

Nie jedna, nie dwie, a aż trzy gry z serii Kingdom Rush dostępne do pobrania za darmo!

Ze względu na panującą pandemię Koronawirusa, twórcy gry Kingdom Rush postanowili nam nieco umilić ten czas narodowej kwarantanny. Dlatego też rozdają gry Kingdom Rush, Kingdom Rush: Frontiers oraz Kingdom Rush: Origins kompletnie za darmo. Co ważne, promocja dotyczy nie tylko użytkowników urządzeń z systemem Android, ale również iOS.

Jak skorzystać z promocji? Należy w sklepie z aplikacjami (w przypadku Androida jest to Google Sklep Play, a w przypadku iOS – AppStore) odnaleźć wyżej wymienione tytuły i kliknąć w przycisk Pobierz. Po tej czynności gry zostaną przypisane do naszego konta, a to oznacza, że w każdej chwili i na każdym innym urządzeniu będziemy mogli je ponownie zainstalować. Pospiesz się! Promocja kończy się za 5 dni!

Lubicie gry typu Tower Defense? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!