Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 do wzięcia kompletnie za darmo!

Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 do wzięcia kompletnie za darmo!

Epic Games nie zwalnia i w tym tygodniu przygotował dla nas niezwykłą petardę. Otóż kompletnie za darmo oddaje nam niezwykle dobre i popularne gry na komputery PC. Mało tego, zadowoleni powinni być fani nie tylko gier akcji, ale również sportowych.

Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 za darmo!

Epic Games naprawdę nas rozpieszcza i przygotowało świetną promocję. Otóż do wzięcia kompletnie za darmo mamy dwie świetne gry – Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020! Watch Dogs 2 zostało wydane w 2016 i jest to wzorowana na Grand Theft Auto gra z otwartym światem, która jest kontynuacją udanego tytułu Watch Dogs z 2014 roku. Akcja gry ma miejsce w San Francisco a my sterujemy bohaterem o imieniu Marcus Holloway należącego do gangu Dedsec.

Football Manager 2020 to gra dla fanów sportu, a przede wszystkim piłki nożnej. Naszą rolą nie jest jednak granie i kopanie piłki, a zarządzanie zespołem i branie odpowiedzialności za niemalże każdy aspekt jego funkcjonowania. Podczas gry kupujemy i sprzedajemy zawodników, układamy plany treningowe czy ustalamy taktykę na kolejne mecze. Gra ta cechuje się niskimi wymaganiami sprzętowymi i nawet posiadacze laptopów powinni móc w nią zagrać.

Kliknij >>tutaj<< aby odebrać grę Watch Dogs 2 za darmo.

Kliknij >>tutaj<< aby odebrać grę Football Manager 2020 za darmo.

W którą z gier pogracie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!