WhatsApp depcze po piętach Telegramowi. Też doda pożądaną funkcję

WhatsApp
(fot. Anton z Pexels)

Reakcje na wiadomości to temat na czasie, ponieważ w poprzednim miesiącu zostały wprowadzone do komunikatora Telegram. Najnowsza aktualizacja usprawniła i rozbudowała też system, w którym one działają. W ostatnim czasie także i Google zabrało się za kwestię emotek. Postanowiono poprawić komunikację pomiędzy Wiadomościami Google a iMessage, gdzie wcześniej reakcje nie były poprawnie rozpoznawane. Buźki przypinane do wiadomości bierze na tapet także WhatsApp.

WhatsApp dostanie reakcje na wiadomości

WhatsApp udostępni swoim użytkownikom rożne reakcje na wiadomości. Jak widać na poniższych zrzutach będzie ich co najmniej sześć: lajk, serduszko, płacz, buźka płacząca ze śmiechu, zaskoczona twarz, smutna buźka oraz złożone dłonie. Ostatecznie reakcji dodanych do czatu komunikatora może być jednak znacznie więcej. Dodana do wiadomości reakcja pojawi się w prawym dolnym narożniku dymka z zawartością.

Rozwiązanie to ma się znaleźć w obu aplikacjach mobilnych, na Androida oraz iOS. Termin dodania tej nowości nie jest jeszcze znany. Najpierw nastąpi to w wersji beta, a dopiero później reakcje dotrą do wszystkich użytkowników.

Źródło: tablety.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!