while True: learn() i Dead by Daylight za darmo w Epic Games Store!

while true epic games
(fot. Epic Games Store)

Jak szukacie coś ciekawego do pogrania, to już za kilka dni zajrzyjcie na platformę Epic Games Store. Tam będą czekać na Was aż dwa ciekawe tytuły.

While True: learn() oraz Dead by Daylight do zgarnięcia za darmo!

Dla fanów gier, gdzie trzeba coś pomyśleć, While true: learn() może być idealnym wyborem. Otóż gra ta zyskała sporą popularność i cieszy się wysokimi ocenami. Na stronie Epic Games możemy przeczytać:

while True: learn() to symulacyjna gra logiczna o rzeczach wymagających wysiłku szarych komórek: uczeniu maszynowym, sieciach neuronowych, danych big data i sztucznej inteligencji. Ale i tak ostatecznie liczy się to, czy zdołasz zrozumieć swojego kota.

W tej grze wcielasz się w programistę, który przypadkowo odkrył, że jego kot dysponuje wyjątkowym talentem koderskim. Sęk w tym, że zwierzę nie potrafi zbyt dobrze mówić po ludzku. I tak oto koder (czyli Ty!) musi świetnie opanować uczenie maszynowe i za pomocą wizualnych narzędzi programistycznych stworzyć system rozpoznawania mowy przekładający język czworonogów na mowę ludzi.

To, co grę wyróżnia, to niskie wymagania systemowe. Do uruchomienia potrzebujemy procesor z taktowaniem minimum 2 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics 3000. Wymagana pamięć RAM to 2 GB. Gra zajmuje jakieś 500 MB.

Z kolei Dead by Light będzie świetną przygodą dla tych, co szukają strasznej gry akcji. Jak możemy przeczytać:

Dead by Daylight to wieloosobowa (4 na 1) gra grozy, w której jeden gracz wciela się w rolę szalonego zabójcy, a pozostała czwórka gra jako ocalali próbujący uciec i uniknąć śmierci.

Ocalali grają w perspektywie trzeciej osoby i mają przewagę lepszej świadomości sytuacyjnej. Zabójca gra w widoku pierwszoosobowym i jest bardziej skupiony na swoich ofiarach.

Celem ocalałych w każdej rundzie jest ucieczka z mapy, zanim złapie ich zabójca. To tylko brzmi łatwo – zwłaszcza że otoczenie zmienia się z każdą rozgrywką.

Ten tytuł już ma ciut wyższe wymagania, jednak nadal dosyć niskie. Minimalne wymagania obejmują procesor Intel Core i3-4170 lub AMD FX-8120 oraz układ graficzny GeForce GTX 460 lub AMD HD 6850. Dodatkowo przyda się 8 GB pamięci RAM i aż 50 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Obydwie gry będą dostępne kompletnie za darmo w Epic Games Store już od 2 grudnia. Promocja potrwa do 9 grudnia. Gry odbierzecie zarówno na witrynie Epic Games jak i wewnątrz aplikacji.

Źródło: Łowcy Gier

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!