Wiedźmin 2: Zabójcy królów w świetnej cenie na Xboxa! Dobry moment na przypomnienie sobie gry

wiedźmin

Oczywiście wizytówką serii Wiedźmin jest najnowsza część Wiedźmin 3: Dziki Gon. Warto jednak pamiętać, że pozostałe tytuły również są świetne – a przede wszystkim Wiedźmin 2. Ten akurat znalazł się w dobrej promocji na konsole Xbox!

Wiedźmin 2: Zabójcy królów – Edycja rozszerzona taniej na konsole Xbox!

Wiedźmin 2: Zabójcy królów to kolejna już część z serii gier Wiedźmin (The Witcher). Druga część jest równie kochana przez graczy, jak i Wiedźmin 3.

Jeśli więc chcesz sobie przypomnieć Wieśka 2 lub w ogóle się z nim zapoznać (tak jak ja), to jest ku temu świetna okazja. Właśnie w Microsoft Store trwa promocja, w ramach której możemy kupić Wiedźmina 2: Zabójcy królów Edycję rozszerzoną za nieco ponad 10 złotych.

Jeśli zdecydujemy się na zakup na węgierskiej wersji Microsoft Store to zapłacimy 915 HUF (około 12 złotych – ja zapłaciłem 12,08 kartą mBanku). W Polsce natomiast ta cena jest nieco wyższa i wynosi 14,99 PLN. Promocja potrwa przez kolejne 6 dni. Sprzedawana edycja ma ulepszenia dla konsol Xbox One X oraz Xbox Series X|S.

wiedźmin

Kliknij >>tutaj<<, aby kupić grę w węgierskim Microsoft Store.

Kliknij >>tutaj<<, aby kupić grę w polskim Microsoft Store.

Panuje chaos. Lecą koronowane głowy, narody ogarnia szał, a królestwa obracają się w perzynę. Wiedźmin Geralt z Rivii musi oczyścić swoje imię i ujawnić spisek, który zagraża światu oraz życiu jego bliskich. Wiedźmin 2 to najbardziej dojrzała, nieliniowa historia kiedykolwiek opowiedziana na konsolach, spektakularna walka w czasie rzeczywistym, olśniewająca grafika i olbrzymi, wciągający świat. Znajdziesz tu kilkadziesiąt godzin intensywnej, wciągającej i pełnej emocji rozgrywki.

Źródło: Microsoft Store przez Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!