Nie masz w co zagrać? Odbierz Wiedźmina za darmo na GOG!

wiedźmin logo

GOG ruszył już ze świąteczną wyprzedażą tytułów na swojej platformie. W ramach zimowej wyprzedaży pojawiła się też zupełnie darmowe produkcja, Jest to gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Jeśli jeszcze nie macie tego tytułu w swojej bibliotece GOG, to warto skorzystać z tej okazji.

Zimowa wyprzedaż z Wiedźminem na GOG

W ramach aktualnie trwającej wyprzedaży możecie przypisać do swojej biblioteki na GOG-u pierwszą odsłonę przygód Geralta. Warunkiem odebrania gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest zainstalowanie u siebie aplikacji tej platformy, GOG Galaxy. Oprócz gry do zgarnięcia są także cyfrowe gadżety związane z Wiedźminem – grafiki, książki, ścieżki dźwiękowe, materiały dokumentalne, tapety i wiele innych. Informacje o nich znajdziecie na stronie gog.com.

gog

Osobiście nie grałem w pierwszą część Wiedźmina, ale na bazie własnych doświadczeń mogę polecić dobrze znaną “trójkę”, od której rozpocząłem zmagania z grami CD Projekt RED. Aktualnie Wiedźmina 3: Dziki Gon w postaci Edycji Gry Roku, czyli w zestawie z dodatkami Serce z Kamienia oraz Krew i Wino możecie zakupić za niecałe 30 złotych. To bardzo dobra cena, ale jeśli jest za wysoka, to możecie także spojrzeć w stronę Wiedźmina 2 za 6 złotych.

Być może to dobry czas na spojrzenie w stronę gier z Geraltem w roli głównej, ponieważ właśnie dzisiaj miał swoją premierę drugi sezon Wiedźmina na Netfliksie.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!