Wielka promocja na czytniki Kindle w polskim Amazonie!

Wielka promocja na czytniki Kindle w polskim Amazonie!
(fot. Amazon)

Jeśli ktoś jest zainteresowany albo technologią, albo książkami, to zapewne zna markę Kindle. Zajmuje się ona produkcją czytników książek. Jak się okazuje, czytniki te możemy kupić znacznie taniej na polskim Amazonie!

Od kiedy tylko Amazon uruchomił dedykowaną, polską wersję swojego sklepu, to zaczęliśmy czekać na przeróżne promocje. Jedną z amazonowych tradycji jest przecenianie czytników Kindle. Jak się okazuje, na polską obniżkę cen nie musieliśmy długo czekać!

Kindle Paperwhite 4 taniej nawet o 1/3!

Na polskim Amazonie rozpoczęła się promocja na jeden z najlepszych modeli czytników Kindle – Paperwhite 4. Sprzęt dostępny jest w dwóch wersjach, a ceny prezentują się następująco:

Kindle Paperwhite 4 to jeden z najczęściej polecanych elektronicznych czytników książek. Jeśli potrzebujesz sprzętu do poczytania czegoś od czasu do czasu, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie tańszy model z 8 gigabajtami pamięci wbudowanej. Może się to wydawać dziwne, ale “zapchanie” pamięci w czytniku nie jest takie proste.

Przyznam szczerze, że te promocje tak mnie zainteresowały, że sam myślę nad zakupem takiego sprzętu. Już jakiś czas temu zauważyłem, że bardzo brakuje mi takiego czytnika, bowiem czytanie długich tekstów na monitorze lub ekranie smartfona nie jest zbyt przyjemne.

Mieliście okazję korzystać z czytników Kindle? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!