Wielka wyprzedaż polskich gier na GOG.pl z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

wyprzedaż gog

Nadszedł listopad, a co za tym idzie nadchodzi Dzień Niepodległości. W tym roku święto to jest jednak wyjątkowe, ponieważ obchodzimy 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji GOG postanowił przygotować specjalne promocje na polskie gry!

Wyprzedaż Made in Poland!

Wszystkie gry objęte promocją zostały wyprodukowane przez polskich deweloperów. Oczywiście nie zabrakło tych najbardziej znanych produkcji, ale sporo gier może dla wielu graczy być czymś czego nie posiadają oni w swojej kolekcji. Wyprzedaż, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, może być idealnym sposobem aby powiększyć swoją kolekcję. Promocje sięgają aż 90%, więc za niewielką część początkowej kwoty możemy zakupić pełne wersje gier, które zapewnią nam długie godziny rozgrywki.

Oczywiście, w wyprzedaży Made in Poland nie mogło zabraknąć całej serii Wiedźmin. To właśnie CD Projekt za sprawą przygód Geralta z Rivii rozsławił polskie gry na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku. Produkcja ta została przeceniona z 149,99 zł na 59,99 zł. Nie graliście jeszcze w Wiedźmina? Najwyższa pora to zmienić. Dla mnie wszystkie części serii są czymś co trzeba sprawdzić na własnej skórze.

wyprzedaż gog

Wolicie klimat zombie? Także znajdziecie coś dla siebie. Cena Dying Light: The Following została obniżona z 213,49 zł na 70,49 zł. Na szczególną uwagę zasługuje także Frostpunk, Call of Juarez czy bardzo lubiane przeze mnie 60 Seconds. Łącznie, na liście gier objętych promocją znalazło się aż 96 produkcji z całkowicie różnych kategorii. Tym samym, niezależnie od tego jaki klimat gier lubicie, powinniście znaleźć coś dla siebie. Pełną listę promocyjnych tytułów znajdziecie na GOG.com.

To nie koniec listopadowych promocji

Listopad jest miesiącem, który wypełniony jest licznymi akcjami rabatowymi. W dniu polskiego Święta Niepodległości w Chinach obchodzony jest Dzień Singla. Dzień ten jest festiwalem zakupowym w Państwie Środka, a co za tym idzie wiele chińskich sklepów przygotuje cały ogrom promocji wyselekcjonowanych specjalnie na to święto. Wielkimi krokami nadciąga także Black Friday i Cyber Monday. Jeśli na wyprzedaży Made in Poland nie ma produkcji, których szukacie możliwe, że już niedługo pojawią się w kolejnych promocjach!

Która z polskich gier najbardziej przypadła wam do gustu? Czekamy na komentarze!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!