Pijesz wodę? Dostaniesz kupon 25 zł do Steama!

Steam Deck
Steam Deck

Lubisz pić wodę? Tak, tę czynność, która utrzymuje 100% ludzkości przy życiu? Super, to należy Ci się kupon na 25 złotych w Steam. Warunek? Wodę musisz kupić w Żabce.

25 złotych w Steam za kupienie wody Nałęczowianka

Właśnie Żabka wystartowała z nowym wyzwaniem skierowanym do graczy. Teraz jednak promocja nie obowiązuje na słodkie napoje, a na wodę. Tak, na najzwyklejszą wodę. W tym przypadku od marki Nałęczowianka.

Co trzeba zrobić? Należy zakupić 5 butelek wody Nałęczowianka (dowolne typy do 1 L) i zeskanować swoją aplikację Żappka. I to tyle! Po zakupie powinna zostać przydzielona odpowiednia nagroda w postaci kodu na 25 złotych na platformę Steam.

Należy jednak się pospieszyć, ponieważ Żabka wydzieliła tylko 2000 kodów, choć wyzwanie kończy się dopiero 19 września 2023 roku. Warto dodać, że wyzwanie nie jest odnawialne, więc można je wypełnić tylko jeden raz. Ponadto, nie wszystkie typy butelek biorą udział w promocji, na przykład butelka 1,5 L nie zalicza się. Wszystkie typy wody objęte promocją znajdziecie w aplikacji. Regulamin promocji również znajdziecie w aplikacji Żabki.

Pijesz wodę? Dostaniesz kupon 25 zł do Steama!

Myślę, że to całkiem dobra promocja, która promuje picie zwykłej wody, a do tego pozwoli sobie zakupić grę na Steam. Tym bardziej, że aktualnie trwają promocje z okazji 20-lecia platformy.

Źródło: Żabka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!