Do World of Tanks zawitają współczesne czołgi!

Do World of Tanks zawitają współczesne czołgi!

World of Tanks to popularna gra sieciowa, w której zasiadamy za sterami czołgów i innych pojazdów opancerzonych. Do tej pory zazwyczaj były to konstrukcje powstałe między okresem I Wojny Światowej a latami 60/70 XX wieku. Jak się okazuje, już za kilkanaście dni to się zmieni!

Zaczynając grę w World of Tanks zasiadamy za sterami pojazdów, które zostały wyprodukowane w trakcie I Wojny Światowej lub zaraz po niej. Najwyższe poziomy (8-10 tiery) to zazwyczaj pojazdy produkowane w latach 60. bądź 70. ubiegłego wieku. Taki ogranicznik jest całkiem trafny, bowiem współczesne czołgi wyposażone są w wiele nowoczesnych systemów, a ich sterowanie nie ogranicza się do jeżdżenia i ręcznego celowania we wrogie pojazdy, które dostrzegamy gołym okiem (warto dodać, że nawet konstrukcje znajdujące się już w grze są nieco uproszczone).

World of Tanks Modern Armor

Jak się okazuje, już 27 kwietnia zostanie wydana aktualizacja Modern Armor, która czołgistom grającym na Playstation 4, Playstation 5, a także na Xbox One oraz Xbox Series S & X pozwoli na zagranie nowoczesnymi pojazdami. Mowa tu o takich konstrukcjach jak między innymi amerykański M1A2 Abrams czy radziecki T-72BM.

Co ważne, nowe czołgi, jak i współczesne pola walki, będą funkcjonowały obok regularnej wersji World of Tanks, której pojazdy powstały w okresie od I Wojny Światowej do lat 70. XX wieku. Co ważne, póki co jest to największy dodatek do gry World of Tanks, jaki kiedykolwiek wydano.

Do World of Tanks zawitają współczesne czołgi!

TJ Wagner, dyrektor kreatywny w World of Tanks na konsole dodał:

Jesteśmy podekscytowani, że to na konsolach po praz pierwszy trafią współczesne czołgi. Nasi gracze będą mogli spróbować najpopularniejszych czołgów współczesności. Wszyscy w studiu pracowali ciężko, aby dostarczyć ten najbardziej ambitny i największy dodatek do World of Tanks.

Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat Mordern Armor. Więcej informacji pojawi się zapewne 27 kwietnia, czyli podczas premiery dodatku.

Do World of Tanks zawitają współczesne czołgi!

Co myślicie o pojawieniu się współczesnych czołgów w World of Tanks? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Informacja prasowa przez Dom1n.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!