Wyciekły ceny i zdjęcia Moto G7 Play i Moto G7 Power

moto g7 2

Motorola wyda w tym roku aż cztery średniaki z serii G oznaczone numerem 7. Pomimo iż jeszcze nie pojawiły się oficjalnie w sieci, to już wiadomo co nieco o ich specyfikacji i wyglądzie. Znane są też prawdopodobne ceny niektórych z nich. Czy jest na co czekać? Zobaczmy!

Seria Moto G7 ma czterech reprezentantów

Wiemy już, że Motorola planuje wypuścić na rynek cztery średniaki: będą to Moto G7 Power, Moto G7 Plus, Moto G7 Play i Moto G7.

moto g7

Pierwszy z nich pojawił się nieoczekiwanie w jednym z brazylijskich sklepów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się więcej szczegółów. Wygląd z renderów się potwierdził, Motorola Moto G7 Power będzie z przodu w teorii bezramkowa, a w praktyce dostaniemy notcha, co może się nie spodobać wielu osobom oraz bródkę, na której producent umieścił logo. Z tyłu zachowano tradycyjny wygląd – pojedynczy aparat znajduje się w charakterystycznym kole, a pod spodem umieszczono czytnik linii papilarnych z logo. Moim zdaniem podobny zabieg mogłoby zastosować Apple i ukrywać skaner w swoim jabłuszku.

Jeśli chodzi o specyfikację, to na pokładzie znalazła się imponująca bateria 5000 mAh. Niestety mniej imponuje rozdzielczość ekranu – tylko HD+ na 6,2 cala. Z drugiej strony może się to przełożyć na jeszcze lepszy czas pracy bez ładowarki. Sercem telefonu będzie jeden z nowszych procesorów Qualcomma, Snapdragon 632 wspierany przez jedynie 3 GB RAM-u. Przednia kamerka ma matrycę 8 Mpix, a tylna – 12 Mpix.

Najbardziej zaskakuje mnie cena, ponieważ 1399 reali brazylijskich to w przeliczeniu około 1407,60 złotych. Co ciekawe, smartfony Motoroli są w Brazylii bardzo popularne, szczególnie modele średniopółkowe. Odmienną cenę podaje natomiast serwis Slashleaks, ponieważ jest to według przecieku 209 euro (ok. 900 złotych). Mam nadzieję, że to ta druga okaże się być prawdziwa w Polsce.

Zobacz też: Recenzja Moto G6 Plus. Ten telefon zaskoczył mnie pozytywnie

moto g7 play

Moto G7 Play ma otrzymać podobną specfycikację, ale za to sporo mnejszą baterię, bo 2820 mAh. Wygląda na to, że mamy spory regres względem G6 Play. Być może od teraz Motorola celuje w smartfony ze zwykłymi bateriami oraz te z bardzo dużymi, czego przedstawicielami są modele z przydomkiem Power, np. Motorola One Power. Europejska cena Moto G7 Play ma wynosić 149 euro (634 złote) według danych ze Slashleaks.

Bardziej interesujące wydają się być modele Moto G7 i G7 Plus, ponieważ będą posiadać mniejsze wcięcie w kształcie łezki. Z tyłu znajdzie się też podwójny aparat.

Co sądzicie o takich Motorolach Moto G7? Który model najbardziej Wam się podoba?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!