Wyciekły Nothing Ear (2). Zmian w designie prawie nie ma

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1)

Słuchawki Nothing Ear (1) stały się całkiem popularne (i jednocześnie był to pierwszy produkt tego producenta). Jak się okazuje, właśnie wyciekły rendery następcy.

Nothing Ear (2) – tak właśnie wyglądają!

Nothing Ear (1) to całkiem dobre słuchawki, z których korzysta się naprawdę przyjemnie. Były też dobrze wycenione, zwłaszcza w niektórych promocjach. Niestety, jakiś czas temu ujawniono, ze sprzęt mocno podrożeje, przez co przestał być tak opłacalny.

Jednak dzisiaj chcemy sobie powiedzieć o następnym modelu, czyli Nothing Ear (2). Kuba Wojciechowski odpowiedzialny za udostępnienie wielu ważnych informacji w przeszłości, nie zawiódł i tym razem. Opublikował on rendery nowych słuchawek firmy Nothing. Na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od poprzedniczek.

(fot. K. Wojciechowski, 91mobiles)
(fot. K. Wojciechowski, 91mobiles)

Pudełko jest niemalże takie same – ot usunięto trochę czerni na korzyść przezroczystości. Natomiast z samych słuchawek usunięto napis Nothing i pozostawiono sam model. Poza tym, jest to niemalże ten sam sprzęt z kosmetycznymi zmianami.

(fot. K. Wojciechowski, 91mobiles)
(fot. K. Wojciechowski, 91mobiles)

Oczywiście najwięcej będzie zależeć od samej specyfikacji. Bowiem ta może sprawić, że Ear (2) będą znacznie lepsze – zwłaszcza w kontekście jakości dźwięku czy ANC. No nic, pozostało nam czekać i to nie wiemy jak długo, bo daty premiery nie znamy.

Źródło: Kuba Wojciechowski przez gsmmaniak.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!