Strona główna Aktualności Wiadomo jak będzie wyglądać nowy zegarek Samsung Galaxy Sport!

Wiadomo jak będzie wyglądać nowy zegarek Samsung Galaxy Sport!

-

Nowy inteligentny zegarek Samsunga nadchodzi wielkimi krokami. Smartwatch koreańskiego giganta za zostać zaprezentowany światu już 20 lutego razem z całą serią Galaxy S10. Teraz w sieci pojawiły się nowe rendery, które tylko potwierdziły poprzednie plotki!

Samsung Galaxy Sport

To jednak nie pierwsze rendery nowego zegarka Samsunga. Już wcześniej mogliśmy przypuszczać jak urządzenie będzie wyglądać, ale dopiero teraz opublikowana grafika zdradza nam szczegóły wyglądu Galaxy Sport. Koperta ma być okrągła, a sam ekran mieć przekątną około 1,2 cala. Krawędzie wyświetlacza mają być delikatnie zaokrąglone, tak aby korzystanie z zegarka było jeszcze przyjemniejsze.

samsung galaxy sport (2)

Nazwa Galaxy Sport nie wzięła się znikąd. Smartwatch ma podbić serca przede wszystkim aktywnych użytkowników, którym przede wszystkim zależy na monitorowaniu codziennej aktywności. Oczywiście nie zabraknie krokomierza, modułu GPS czy pulsometru, ale to jednak jeszcze nie wszystko. Najnowsze plotki mówią o możliwości elektrokardiografii przy pomocy Samsung Galaxy Sport. Rozwiązanie to pojawiło się już w najnowszym Apple Watch, ale jeśli przecieki się potwierdzą to w końcu technologia ta pojawi się także w urządzeniu konkurenta giganta z Cupertino.

samsung galaxy sport (3)

Zobacz też: Koniec domysłów na temat wyglądu Samsunga Galaxy S10!

Co więcej zegarek zostanie wyposażony w 4 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy wykorzystać do instalowania dodatkowych aplikacji, NFC, Wi-Fi, Bluetooth oraz certyfikat wodoodporności i pyłoszczelności. Pasek ma zostać wykonany z gumy, która ma być dużo wygodniejsza od skórzanego paska czy bransolety podczas uprawiania sportu. Całość ma działać pod kontrolą Androida Wear 2.0. Nawigacja będzie odbywać się przy pomocy dotykowego ekranu oraz dwóch przycisków fizycznych. I tak jak sporo wiemy na temat specyfikacji Samsung Galaxy Sport tak cena urządzenia pozostaje tajemnicą. Miejmy nadzieję, że koreański producent pozytywnie nas zaskoczy w tym aspekcie. Tak wyglądający smartwatch z ogromem funkcji sportowych, płatnościami zbliżeniowymi oraz powiadomieniami mógłby spotkać się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem potencjalnych nabywców. Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację!

Co myślicie o Samsung Galaxy Sport? Korzystacie na co dzień z inteligentnych zegarków? A może preferujecie klasyczne czasomierze? 

Źródło91mobiles
Kamil Kuźnik
Student Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Z technologią związany od najmłodszych lat. Fan szybkich smartfonów, ciekawych słuchawek i dobrego piwa.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej