Wygraj nową hulajnogę elektryczną 4Swiss! [konkurs]

4swiss e-orange ex6

Wiatr we włosach przy podróży na hulajnodze to iście filmowa scena. Już niedługo będziecie mogli tego doświadczyć na własnej skórze, ponieważ firma 4Swiss przygotowała dla Was konkurs trwający od dziś, 24.09, do soboty, 26.09!

Co możesz wygrać?

Do wygrania jest najnowszy model hulajnogi 4Swiss EX6, która może przejechać nawet do 40 kilometrów na jednym ładowaniu! Posiada ona aż 10-calowe koła, które pochłaniają wszystkie wstrząsy oraz wydajną baterię. Hulajnogi elektryczne to świetny sposób poruszania się po zakorkowanym mieście i idealny wybór dla środowiska – zamień auto na hulajkę!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zasady konkursu są bardzo proste, a nagrody warte zachodu. 4Swiss przygotowało dla zwycięzcy aż dwie hulajnogi, dla Ciebie i Twojego przyjaciela! A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Już przychodzę z wytłumaczeniem!

Po pierwsze, musisz skomentować post firmy na Instagramie (jest też wrzucony poniżej), gdzie napiszesz dokąd planujesz się wybrać na swojej nowiutkiej hulajnodze 4Swiss EX6 – pamiętając o tym, że zasięg hulajnogi to aż 40 kilometrów! Następnym krokiem w naszej konkursowej przygodzie jest oznaczenie w komentarzu przyjaciela z którym wybierzemy się na wycieczkę. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że każdy uczestnik ma prawo zostawić tylko jeden komentarz.

https://www.instagram.com/p/CFgpbCAFhks/

Czy warto?

Osobiście miałam przyjemność z jazdy na hulajnodze elektrycznej i definitywnie jest to jeden z wygodniejszych środków transportu w dużych miastach. Dzięki posiadaniu takiej zabawki jesteś w stanie dotrzeć na umówione miejsce omijając wszystkie korki. Cena za ten model hulajnogi wynosi aktualnie około 2400 zł a Ty możesz wygrać ją kompletnie za darmo! A to wszystko dodając tylko jeden komentarz i posiadając odrobinę szczęścia – Na co czekasz? Zabieraj się do roboty!

Wpis powstał przy współpracy z 4Swiss

Weźmiesz udział w konkursie? A może polecisz go znajomym?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!