Strona główna Aktualności Wygraj nową hulajnogę elektryczną 4Swiss!

Wygraj nową hulajnogę elektryczną 4Swiss! [konkurs]

-

Wiatr we włosach przy podróży na hulajnodze to iście filmowa scena. Już niedługo będziecie mogli tego doświadczyć na własnej skórze, ponieważ firma 4Swiss przygotowała dla Was konkurs trwający od dziś, 24.09, do soboty, 26.09!

Co możesz wygrać?

Do wygrania jest najnowszy model hulajnogi 4Swiss EX6, która może przejechać nawet do 40 kilometrów na jednym ładowaniu! Posiada ona aż 10-calowe koła, które pochłaniają wszystkie wstrząsy oraz wydajną baterię. Hulajnogi elektryczne to świetny sposób poruszania się po zakorkowanym mieście i idealny wybór dla środowiska – zamień auto na hulajkę!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zasady konkursu są bardzo proste, a nagrody warte zachodu. 4Swiss przygotowało dla zwycięzcy aż dwie hulajnogi, dla Ciebie i Twojego przyjaciela! A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Już przychodzę z wytłumaczeniem!

Po pierwsze, musisz skomentować post firmy na Instagramie (jest też wrzucony poniżej), gdzie napiszesz dokąd planujesz się wybrać na swojej nowiutkiej hulajnodze 4Swiss EX6 – pamiętając o tym, że zasięg hulajnogi to aż 40 kilometrów! Następnym krokiem w naszej konkursowej przygodzie jest oznaczenie w komentarzu przyjaciela z którym wybierzemy się na wycieczkę. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że każdy uczestnik ma prawo zostawić tylko jeden komentarz.

View this post on Instagram

💥 Uwaga #KONKURS‼️🥳 📌 40 km i co dalej ⁉️ 🛴🔥🛴🔥 Wygraj najnowszy model hulajnogi elektrycznej 4Swiss z aż 10-calowymi pochłaniającymi wstrząsy kołami i mega wydajną baterią – jedną dla siebie i drugą dla przyjaciela‼️🤩🛴🛴🤩 💁‍♀️ Zadanie konkursowe:  1️⃣ W komentarzu pod tym postem napisz 💬 dokąd wybierzesz się na swojej nowej hulajnodze elektrycznej 4SwissEX6 Power e-orange korzystając z dostępnego zasięgu wymiennej baterii – pamiętaj, że to aż do 40 km! 🔥😀 2️⃣ Oznacz Osobę, którą zabierzesz na taką długą wycieczkę @ 🙋‍♀️– to właśnie dla niej grasz o drugą hulajnogę‼️ 🥳🛴🛴 📌 Informacje na temat produktu znajdziecie pod linkiem zamieszczonym w BIO naszego profilu. 😊 Sprawdźcie, czy nasza hulajnoga spełni również Wasze oczekiwania 🙂👌 Omijaj korki i komunikację miejską szerokim łukiem i korzystaj z nieprzeciętnej frajdy i nieograniczonej mobilności, którą daje model EX6 Power e-orange! 😀🛴🔥🛴🔥 🎁 Do nagród glownych dołączamy praktyczne torby na hulajnogę (widoczne na grafice 😀 💁‍♀️ Będzie nam miło jeśli udostępnisz informację o naszym konkursie 🥰 ℹ️ Konkurs dedykowany jest Obserwatorom profilu @4Swiss ℹ️ Każdy uczestnik może zamieścić jeden komentarz ℹ️ Prace konkursowe można zamieszczać do soboty, do godz. 23:59 ℹ️ Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w poniedziałek, do godz. 18. #konkursy #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #4Swiss #4Swissforfun #4swissforspeed #elektricscooter #eco #happyweekend #happyday #photooftheday #polishgirl #polishboy

A post shared by 4swiss (@4swiss) on

Czy warto?

Osobiście miałam przyjemność z jazdy na hulajnodze elektrycznej i definitywnie jest to jeden z wygodniejszych środków transportu w dużych miastach. Dzięki posiadaniu takiej zabawki jesteś w stanie dotrzeć na umówione miejsce omijając wszystkie korki. Cena za ten model hulajnogi wynosi aktualnie około 2400 zł a Ty możesz wygrać ją kompletnie za darmo! A to wszystko dodając tylko jeden komentarz i posiadając odrobinę szczęścia – Na co czekasz? Zabieraj się do roboty!

Wpis powstał przy współpracy z 4Swiss

Weźmiesz udział w konkursie? A może polecisz go znajomym?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej