Strona główna Promocje Wyprzedaż Xiaomi Mi Air Purifier 2S i filtrów na Mi-home.pl!

Wyprzedaż Xiaomi Mi Air Purifier 2S i filtrów na Mi-home.pl!

-

Nadal szukacie oczyszczacza powietrza do swojego mieszkania czy domu? Jeśli tak to właśnie nadeszła idealna okazja na zakup. Oficjalny polski sklep firmy Xiaomi przygotował specjalną wyprzedaż!

Mi Air Purifier 2S i filtry w rewelacyjnej cenie

Wyprzedaż już się rozpoczęła i potrwa do północy dnia dzisiejszego (26 lutego) lub do wyczerpania zapasów. Promocja obejmuje:

  • oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S w cenie 539 zł zamiast 599 zł,
  • filtry do oczyszczacza powietrza w cenie 139 zł zamiast 169 zł.

Promocja obejmuje oczywiście zarówno filtr HEPA oraz filtr antyformaldehydowy. Niezależnie od tego, na który filtr się zdecydujecie filtrowane będą także zanieczyszczenia smogowe, czyli te, których tak naprawdę chcemy uniknąć. Należy jednak pamiętać o tym, że w zestawie z oczyszczaczem powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2S znajduje się już jeden filtr, który powinien wystarczyć na jakieś pół roku ciągłej pracy, a co za tym idzie dokupywanie dodatkowego nie jest koniecznością.

Wyprzedaż przygotowana przez sklep Mi-home.pl jest o tyle ciekawa, że oczyszczacz czy filtry już od dłuższego czasu nie były dostępne, w przypadku sklepów posiadających produkty z oficjalnej polskiej dystrybucji, w tak niskiej cenie. Jakiś czas temu sam Mi Air Purifer 2S kosztował aż 699 zł, a to sprawia, że 539 zł jest okazją, obok której osoby poszukujące produktu tego typu nie mogą przejść obojętnie. Warto jednak się spieszyć. Zarówno oczyszczacz jak i same filtry są jednymi z najpopularniejszych urządzeń Xiaomi w naszym kraju, a co za tym idzie ilość sztuk objętych promocją może zniknąć w mgnieniu oka.

Korzystacie z oczyszczacza powietrza Mi Air Purifier 2S? A może aktualna wyprzedaż przygotowana przez sklep Mi-home.pl sprawi, że zdecydujecie się na jego zakup? Zapraszamy do dyskusji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej