Wystartował oficjalny sklep CD Projekt RED na Allegro

cd projekt red gear

Jak może wiecie, firma CD Projekt posiada swój sklep o nazwie CD PROJEKT RED GEAR, który funkcjonuje na zasadzie strony internetowej. Gracze mogli tam znaleźć przeróżne produkty związane z produkcjami studia, między innymi przypinki, T-shirty, kurtki, czapki, bluzy, figurki, plakaty oraz kubki. Zamówienia realizowane są nie tylko do Polski, ale także do innych krajów, np. Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Sklep z wiedźmińskimi i cyberpunkowymi gadżetami już dostępny!

Polska firma rozszerzyła sprzedaż gadżetów o kolejną platformę. Jest nią serwis Allegro, w którym wystartował oficjalny sklep CD Projekt RED. Według mnie takie posunięcie jest bardzo korzystne. Nie każdy jest przekonany do zakupów czy szukania gadżetów na innych witrynach. A Allegro każdy zna. Co więcej, pakiet Allegro Smart umożliwi darmowe dostarczenie zakupów z oferty oficjalnego sklepu marki CD PROJEKT RED.

Cieszymy się, że CD PROJEKT RED rusza ze swoim oficjalnym sklepem internetowym na Allegro. Kategoria gadżetów związanych z popkulturą zanotowała ponad 90% wzrost sprzedaży rok do roku w pierwszym kwartale 2021 roku. To świetny wynik potwierdzający duży potencjał kategorii. Współpraca z CD PROJEKT RED sprawi, że klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszego asortymentu w bardzo dobrych cenach.

− mówi Jacek Weichert, dyrektor segmentu Kultura i Rozrywka, Kolekcje i Sztuka w Allegro

Mimo iż wieści o oficjalnym starcie sklepu pojawił się niedawno, produkty już cieszą się sporą popularnością. Najwięcej, bo aż 39 użytkowników, zakupiło 40 Kubka Wyśmienity Biały Miód Geralta w cenie 65 złotych. Bardzo popularne są też koszulki z logiem Samurai.

CD PROJEKT RED Gear na Allegro na starcie oferuje blisko 140 unikalnych ofert, a jego asortyment będzie stale poszerzany o nowości związane z Cyberpunkiem i Wiedźminem. Wejście na największą w Polsce platformę e-commerce, to dla nas okazja, aby wzmocnić naszą obecność w sieci i dotrzeć do grona nowych klientów, którzy kupując na Allegro mogą korzystać z atrakcyjnej opcji dostawy, czyli Allegro Smart.

– mówi Aleksandra Jarośkiewicz, e-commerce Director w CD PROJEKT

Który produkt najbardziej przykuł Waszą uwagę? Skusicie się na zakup?

Źródło: antyweb.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!