X-FEST – dziesięciodniowe święto dla polskich graczy.

X-FEST - dziesięciodniowe święto dla polskich graczy.

Xbox w tym roku przygotował dla graczy ciekawą niespodziankę. Już 10 listopada wystartuje pierwsze w pełni wirtualne święto dla graczy.

Co to za święto?

Już od 10 listopada Xbox zapowiedział na swoim kanale serię streamów. W takiej postaci wraz z premierą Xbox Series X i S rozpocznie się pierwsze tego typu wirtualne święto firmy. Każdego dnia o 18:00 będziemy mogli spodziewać się różnych ciekawych rzeczy. Jak myślicie co nas czeka? My już odpowiedź znamy!

Czego możemy się spodziewać?

Xbox przygotował dla nas masę atrakcji. W przeciągu tych dziesięciu dni możemy spodziewać się takich rzeczy jak: Spotkania na żywo z deweloperami gier takimi jak People Can Fly czy 11 BIT STUDIO. Oprócz tego będziemy mogli spodziewać się rozmów z popularnymi Youtuberami takimi jak Rezigiusz, Murcix, Poczciwy Krzychu, Jacob czy Wrapster. Mało tego, poznamy historię gier jak Minecraft czy Wiedźmin, a każdy live zakończy się gameplayem w takie ciekawe tytuły jak: Watch Dogs: Legion, Destiny 2: Beoynd Light czy Gears Tactics. Oprócz gier czeka nas również pokaz kulinarny! Tak, dobrze widzicie – będą to dania inspirowane najnowszymi gameingowymi tytułami!

X-FEST - dziesięciodniowe święto dla polskich graczy.

Wyjdź z tego zwycięsko!

Firma przygotowała dla widzów streama wiele ciekawych niespodzianek. Podczas oglądania możemy wygrać takie nagrody jak Xbox Game Pass na trzy miesiące oraz Xbox Series X. Konkurs nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy bacznie śledzić live i wyłapać czarny kontroler na ekranie, zescreenować go a następnie wraz ze zdjęciem uzasadnić w mailu dlaczego to właśnie my powinniśmy wygrać konsolę. Natomiast zdobycie Xbox Game Pass jest jeszcze nieco prostsze! Musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie, które wyświetli się na ekranie podczas streama. Odrobina chęci i szczęścia i cyk! Nagrody są wasze!

My osobiście nie możemy się doczekać tego dziesięciodniowego święta, a Wy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!