Xbox Game Pass tanieje. Niestety, nie w Polsce

xbox game pass

Xbox Game Pass to wygodna subskrypcja, która znacznie ułatwia nam poznawanie nowych gier. Jak się okazuje, Microsoft postanowił obniżyć cenę subskrypcji w niektórych krajach. Niestety, na liście nie ma Polski.

Xbox Game Pass będzie tańszy w niektórych państwach

Xbox Game Pass to subskrypcja, której nie trzeba za szczególnie przedstawiać. Daje ona nam dostęp do ogromnej biblioteki gier w ramach jednej opłaty. Dostęp do gier mamy – w przypadku wersji Ultimate – z poziomu konsoli, PC, a nawet chmury. Jak się okazuje, Microsoft postanowił obniżyć cenę abonamentu.

Tańszy Game Pass Ultimate znajdziemy w trzech różnych państwach. Pierwsze na liście jest Chile, gdzie od teraz subskrypcja ma kosztować 7990 pesos, czyli około 39 złotych. Do tej pory cena ta wynosiła około 59 złotych. Następnie mniej zapłacą mieszkańcy Hong Kongu, a dokładnie 119 dolarów Hongkongu, czyli około 40 zł (wcześniej było to około 60 zł). Ostatnim krajem na liście jest Izrael, gdzie cena subskrypcji wynosi teraz 40 izraelskich szekli, czyli mniej więcej 49 złotych (dotychczas było to ~68 zł).

Niestety, na liście nie ma Polski, choć i tak cena u nas nie jest aż tak wysoka. Dla przypomnienia, koszt Xbox Game Pass Ultimate to 54,99 PLN. Jednakże pierwszy miesiąc kosztuje nas jedynie 4 zł.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!