Projektory z serii XGIMI Horizon już w przedsprzedaży!

xgimi horizon

Projektor to bardzo wygodny sposób na uzyskanie ogromnych możliwości multimedialnych zamkniętych w małym opakowaniu. Swoje flagowe modele zaprezentowała firma XGIMI, które właśnie trafiły do przedsprzedaży!

XGIMI Horizon i Horizon Pro

XGIMI Horizon i Horizon Pro to bardzo do siebie podobne modele. Projektory cechują się jasnością na poziomie 2200 ANSI lumenów, a zastosowana lampa ma niezwykle szybko być gotowa do pracy (producent twierdzi, że w zaledwie 6 sekund). Żywotność również wygląda dobrze, bowiem jest to aż 30 tysięcy godzin.

xgimi horizon

Oczywiście nie zabrakło sztucznej inteligencji, która ma dokonywać automatycznej korekcji kształtu obrazu oraz omijania przeszkód na ścianie – chociażby mowa tu o włącznikach. Nie można zapomnieć o otworze na statyw, a także o głośnikach Harman Kardon o mocy 16 W. Projektory działają pod kontrolą systemu Android TV 10.

Czym różni się model Horizon od Horizon Pro? Ten standardowy oferuje rozdzielczość 1080p, natomiast Pro aż 4K uzyskaną za pośrednictwem technologii True 4K, która wykorzystuje sensor emitujący materiały w niższej rozdzielczości do reprodukcji obrazu o liczbie 8,3 mln odrębnych pikseli.

xgimi horizon

Horizon i Horizon Pro już w przedsprzedaży!

Projektory marki XGIMI właśnie trafiły do przedsprzedaży. Model Horizon kosztuje 1099 USD, czyli około 4110 złotych. Wariant Pro jest nieco droższy i kosztuje 1699 USD, co daje około 6350 złotych. Jak na tak spore możliwości, ceny są naprawdę kuszące – tym bardziej, że projektor to sprzęt przenośny, więc możemy go zabrać se sobą na wyjazd czy na wakacje.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!